GPay та заблоковані рахунки

PepelatsBeta 20 апреля 2021, 20:05
З приватом з 2009, ніколи не було ніяких проблем і ось нарешті.
Ютюб пару днів як почав показувати рекламу. Заглянув в акаунт — непроплачено. Згадав що пару тижнів як змінив карту, що була прив’язана до GPay. Вибрав опцію заплатити з другої карти. Наступного дня знову реклама. Знову в акаунт — не оплачено. Чому — вимкнена подвійна конвертація. Вмикати не захотів (ну як же ж, з 99 грн/міс розоритися на ній можна), вирішив прив’язати доларову інтернет-карту, яка була оформлена досить давно. З другої спроби зареєструвати її помічаю повідомлення від Приват24: «для підтвердження операції зателефонуйте 3700 протягом години». Ок, набираю. Мені починають задавати купу питань про якісь очікувані платежі, втрати карток, шахраїв, потім починають звіряти анкету починаючи з ПІБ і далі за списком до дрібного тексту з зірочками. Запнувся на одному з питань — ну 2 місця роботи у мене, багато років 2 (обидва обслуговуються в приваті). У відповідь — «ніт, назвіть одне». Мабуть не вгадав. По закінченню допиту оператор заявляє:«Через те що ви надали невірні дані я блокую вам всі рахунки". І реально блокує. Не відміняє запит на підключення карти до GPay, а блокує рахунки та видаляє фінансовий номер (тобто відлітає і доступ до ФОП). І пропонує відновити доступ у відділенні. О 17й вечора пропонує. В Києві. В локдаун.
Робот за наступним дзвінком запропонував збігати до банкомату та вставити карту аби прив’язати фінансовий номер. Супер ідея. Заблокувати ще й карту в банкоматі.
Я впевнений що завтра зранку у відділенні питання закриється дуже швидко, але якого біса??? А як би я це зробив 30 квітня? Приїзжай після травневих? А за кордоном?
21 апреля 2021, 10:10
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Процедура направлена на протидію шахрайства. Ми використовуємо весь арсенал заходів щодо попередження крадіжок коштів наших клієнтів. Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше перевірити інформацію і допомогти розібратися в ситуації.

MykolaA
MykolaA
20 апреля 2021, 21:17
«А як би я це зробив 30 квітня? Приїзжай після травневих? А за кордоном?» — цитата:-«А если бы он вез патроны?!