Потрібна зустріч з КОЛЕКТОРОМ Приватбанку в м. Чернівці

zvo 16 апреля 2021, 15:21
Доброго дня. В мене прострочена кредитна карта. До пологів залишилось менше 2 місяців і чоловік має повернутись з-за кордону до пологів щоб закрити весь борг. Проблема в тому, що на мене банк подав до суду. У центральному відділенні приватбанку в м. Чернівці мені порадили звернутись до відділу коллекторів, але там зазвичай рідко хто буває.
До судового засідання я б ходіла спробувати домовитись з коллекторами. Але жодних контактів ніхто не дає і немає можливості домовитись про зустріч.
Прошу допомоги, в найкоротші терміни звязатись з коллекторами саме в м. Чернівці.

Заборгованість по карті Gold, просрочка почалась десь з вересня-жовтня 2019 року.

В мене є можливість зустрітись з представником банку чи ні? Спеціалісти по роботі з клієнтами мені не можуть допомогти.
16 апреля 2021, 15:47
Ваше питання вже в роботі. По результату вам зателефонуємо.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
16 апреля 2021, 17:58
С приватом лучше и дешевле решать спорные вопросы через суд. Главное, грамотный подход и понимание законодательства нашей страны.
MykolaA
MykolaA
16 апреля 2021, 21:30
«лучше и дешевле» — суд это конец деловых отношений. Автор, вероятно, не хочет менять банк. Отсюда готовность заплатить пеню и штрафы за все годы.
«чоловік має повернутись з-за кордону» — за все заплатит.
StarFighter27
StarFighter27
18 апреля 2021, 15:40
Уважаемая, если Вы хотите, чтобы Вам вынесли мозги, то можете обращаться к коллекторам. При этом Вы в положении. Подумайте о ребенке. С Приватом дешевле решить вопрос только через суд. И безопаснее для Вас

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Потрібна зустріч з КОЛЕКТОРОМ Приватбанку в м. Чернівці