3 месяца издевательства

Kolmikova 11 апреля 2021, 11:01
3 месяца не могу пройти верификацию. Что именно в качестве фото не устраивает ни кто сказать не может. Уже и с загран паспортом, и с украинским, и с банковской картой — ни как. И вот случилось чудо. 11,04.2021 я прошла наконец-то верификацию. Оператору заранее сказала что в итоге нужно сделать. И получаю ответ. Ну да. Вы прошли. Но у нас технические работы. Приходите после 21,00 и снова нужно будет всё заново проходить. Занавес. Оператор Вячеслав. Скрины переписки имею.
11 апреля 2021, 14:07
Ми піклуємось про кошти наших клієнтів та в деяких випадках, коли система вважає операцію ризиковою, просимо додатково підтвердити її. Фотографування з паспортом чи карткою дозволяє нам розуміти, що операцію здійснює саме клієнт, а не третя особа. До фотографії є певні вимоги, наприклад, щоб фото було чітке та на ньому можна було розпізнати номер картки або ж паспортні дані, що дасть нам змогу виключити ймовірність того, що зображення було підроблено шахраями. Перепрошуємо, якщо наше бажання вберегти ваші кошти доставило незручності.
Ми постійно проводимо модернізацію наших сервісів та організовуємо проведення планових робіт таким чином, щоб вони торкнулися мінімальної кількості клієнтів.
Ми проведемо роботу з фахівцем до якого ви звертались, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому та покращити якість обслуговування. У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь, будемо раді допомогти.