Шахрайство через телефон

kira2017 22 марта 2021, 8:08
Так сталося, що я стала жертвою шахраїв. Через приват24 шахраями, що представлялися службою безпеки Приватбанку, була переведена велика сума грошей на рахунок особи Земляк Вікторії Олександрівни. Я зателефонувала на 3700. В мене прийняли заяву про даний випадок. Підтвердили, що це дійсно випадок шахрайства і порекомедували звернутися в кіберполіцію. Що я й зробила. Дуже сподіваюся, що спільними зусиллями наша поліція та Приватбанк приймуть міри, щодо оскарження платежу і повернення моїх коштів. Адже є реквізити і є особа, на яку ці кошти пішли. Я давно є клієнтом Приватбанку. Маю гарну кредитну історію. До цього випадку ніяких неперозумінь з Приватом не було. Хочеться вірити, що банк на боці своїх клієнтів, а не шахраїв…
22 марта 2021, 11:14
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідуваннь за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
22 марта 2021, 9:11
Адже є реквізити і є особа, на яку ці кошти пішли.
=======-======

Подавайте в суд на этого человека. Ни банк, ни полицаи этим заниматься не будут.
Toxa David
Toxa David
22 марта 2021, 14:07
«Через приват24 шахраями, що представлялися службою безпеки Приватбанку, була переведена велика сума грошей на рахунок особи Земляк Вікторії Олександрівни.» — вот и отлично, у «шахраїв« стало меньше денег, а у Земляк Вікторії Олександрівни больше. Теперь пусть шахраї попробуют отобрать свои деньги обратно у Вікторії. Ведь вы же здесь не причем. Все сделали шахраї що представлялися службою безпеки Приватбанку. Вы же к банкомату не подходили, кнопок не нажимали, пароли не вводили, в операции не участвовали, картой не светили, паролей никому не давали, цифры не называли, телефон не теряли, соблюдали все инструкции банка https://privatbank.ua/safeness «Ми склали 23 простих правил, дотримуючись яких Ви зможете не стати жертвами шахраїв. Рекомендуємо ознайомитися.». Так пусть шахраї и разбираются с Вікторієй раз вы не причем. «Так сталося, що я стала жертвою шахраїв.« — это как «поскользнулась, упала, очнулась, гипс», или «тут помню, а тут не помню»?
StarFighter27
StarFighter27
22 марта 2021, 21:18
«Через приват24 шахраями, що представлялися службою безпеки Приватбанку, була переведена велика сума грошей на рахунок особи Земляк Вікторії Олександрівни»

Обращайтесь в прокуратуру и киберполицию. Простая полиция и банк Вам ничем не помогут. Если деньги увели с карты Универсальная, то я могу вам только посочувствовать (