Я В ШОЦІ

YURIIYURCHUK 19 марта 2021, 9:44
Користуюсь послугами банку вже понад 10 років (з 2010 року), ніколи не мав жодних проблем з обслуговуванням до сьогоднішнього дня.
Вирішив придбати через сервіс «оплата частинами» бритву за 899 грн. (до цього вже придбавав декілька товарів, які успішно виплачував та маю поточні виплати). Однак, при оформленні цієї послуги отримав відмову — так як мій ліміт становить 0 грн. (до цього становив 25 000 грн.).
В онлайн чаті мені повідомили, що на даному етапі банк не може запропонувати Вам послугу «Оплата частинами». Для доступності послуги Банк рекомендує мати зарплатну/пенсійну картку в ПриватБанку, відкрити депозит від 2000 гривень. В такому випадку рішення може переглянуто.
При цьому, що У МЕНЕ Є З/П КАРТКА,
на що мені банк повідомив — що необхідно відкрити ще й ДЕПОЗИТ.
Я в шоці. Тобто, щоб скористатися послугою Оплата частинами вже недостатньо бути клієнтом банку, мати його кредитку та картку для виплат, — потрібно ще й оформити депозит…
Я вважаю таке рішення банку не конструктивним та безпідставним. Шкода, що банк отак втрачає клієнтів.
Більше не маю бажаю в цьому банку обслуговуватись, буду користуватись надалі послугами іншого банку.
19 марта 2021, 11:04
Нам сумно від того, що ви оцінюєте весь банк лише за одним критерієм — надання вам кредиту. Дійсно, він встановлюється та змінюється на основі багатьох факторів. Один чи декілька з них виділяти було б некоректно, так як кожен має свою вагу та враховується при прийнятті рішення банком.
Рекомендуємо вам вчасно погашати заборгованість як в нашому банку, так і в інших фінансових установах, або відкрити депозит на суму від 10000 гривень. В такому разі, шанси на отримання бажаного вами ліміту значно збільшаться.
Вибачаємось за можливі незручності та сподіваємося на подальшу співпрацю.
З повагою, ПриватБанк.

19 марта 2021, 12:00
А мені сумно від того, що банк (без повідомлення) змінює розмір ліміту по сервісу «Оплата частинами» до нуля, при тому, що у мене:
— позитивна кредитна історія;
— наявні власні грошові кошти на кредитці;
— наявні власні грошові кошти на з/п картці;
— відсутні прострочення по кредитах, та за 10 останніх років співпраці з банком ніколи їх не було.
Я б ще зрозумів поведінку банку, коли б я щось прострочив… чи у мене наявний непогашений кредит, а цій ситуації банк без мого відома змінив мій кредитний ліміт по сервісу Оплата частинами (з 25000 грн. до 0 грн), при цьому кредитний ліміт по картці й досі 50 000 грн. — логіки ніякої.
Щодо рекомендації банку вчасно погашати заборгованість як в нашому банку, так і в інших фінансових установах, або відкрити депозит на суму від 10000 гривень.
По-перше — у мене немає та ніколи не було заборгованості як у ПриватБанку, так і в інших фінансових установах.
По-друге — відкривати депозит в сьогоднішніх умовах (під мінімальні відсотки) — не вигідно.
Конструктиву зі сторони банку — жодного, проблема не вирішена та банк не намагається її вирішити. Просто математична формула…
19 марта 2021, 16:58
Просто и красиво, молодец, поддерживаю. Но есть одно НО. Банк самостоятельно меняет размеры кредитных лимитов исходя из только ему известной формулы про 1000 +1 показатель, и с этим приходится соглашаться подписывая договор, к сожалению.
Умови та Правила надання банківських послуг
2.1.1.2. Порядок та умови надання кредиту
2.1.1.2.5. Загальний розмір кредиту…
При цьому Сторони узгодили, що протягом строку кредиту розмір кредитного ліміту може бути змінений Банком в односторонньому порядку як в сторону збільшення, так і в сторону зменшення, на підставі аналізу кредитоспроможності Клієнта в рамках розміру, зазначеного у абз.1 цього пункту, та не потребує додаткового погодження із Клієнтом.
19 марта 2021, 17:23
Вдячний за підтримку.
Однак, що саме цікаво — моя кредитоспроможність не зазнала жодних змін, я вчасно виплачував і станом на сьогодні здійснюю оплату по раніше отриманих (їх у мене дві) оплатах частинами. Тому є досить цікавим аналіз банку моєї кредитоспроможності, залишається лише гадати — чому я так миттєво впав у кредитоспроможності в очах Приватбанку з яким співпрацював роками…
20 марта 2021, 9:56
Тоже начинал с «танца с бубном» в далеком 2017 году. https://minfin.com.ua/company/privatbank/hotline/109401/ и https://minfin.com.ua/company/privatbank/hotline/109413/ Toxa David
11 октября 2017, 15:20 и тоже получил похожий ответ от банка:
Размер кредитного лимита рассматривается индивидуально для каждого клиента. На него влияет кредитная история, наличие депозитов, обороты средств на счетах и другие факторы. В случае если Вами получен отказ Банком в установке/увеличении кредитного лимита, не расстраивайтесь, попробуйте подать заявку через 30 дней, так как на текущий момент заявка одобрена быть не может. Причины отказа не предоставляются Банком. Для увеличения шансов получения кредитного лимита продолжайте активно пользоваться картами Банка и возможно в следующий раз решение будет в Вашу пользу!
Но после обращения через три дня перезвонили и сообщили о назначении кредитного лимита и суммы по оплате частями. Думаю связано с обращением. Дерзайте. Удачи.
MykolaA
MykolaA
19 марта 2021, 21:52
«Вирішив придбати через сервіс „оплата частинами“ бритву за 899 грн.» — програма визначила це як «мило та мотузка».
punker
punker
22 марта 2021, 9:04
Абсолютно такая же ситуация, клиентом являюсь 7 лет из них 5 лет активно пользовался «оплатой частями» ниразу ни единой просрочки по кредитам или платежам, но все равно при поступлении к ним информации о том что я становлюсь на биржу сервис полностью анулировали при том что универсальная осталась все с тем же лимитом, отсюда вывод-принудительно можно так сказать заставляют пользоваться кредитными средствами ибо с них они 100% берут кредитную ставку
22 марта 2021, 10:14
В діях Приватбанку у відношення до Вас немає жодної логіки! Я б сказав — навіть якесь приниження…
Виходить, що після того, як Ви зареєструвалися на біржі - в очах банку стали гіршою людиною (неплатоспроможною), яка тепер не заслуговую на сервіс «Оплата частинами», бо виплати на біржі - це ж не гроші. І в один момент перекреслюється банком ваша доброчесність та відповідальність. Банку вже не цікаво, що Ви вчасно виконували свої зобов’язання, сплачувати згідно договору щомісячну суму платежу, не дозволяли собі прострочень.
Шкода, що Приватбанк не розуміє, що людина не змінюється при змінні роботи, вона якщо була відповідальною — то такою й залишиться. І якщо фінанси не дозволяють — то відповідальна людина не буде купувати товари та оформлювати сервіс «Оплата частинами».
Alena170572
Alena170572
22 марта 2021, 12:02
Не Вы первый, не Вы последний… Мне тоже Приват сначала оплату частями отменил, а сейчас лимит по кредитке снизил к 0! Я спрашивала почему, мне тоже самое отвечают, а еща -рассчитывайтксь картой в магазинах и т. д. Я тоже приняла решение больше не пользоваться услугами этого банка. Картой пользуюсь с 2008 года, ни просрочек и никаких претензий по оплате кредитки у меня не было! Но банк сделал свои выводы. Пусть будет так, раз порядочные клиенты не нужны этому банку! Так, глядишь, всех растеряют порядочных клиентов.