Порушення прав клієнта

Tetiana1983 18 марта 2021, 23:51
Отделение по адресу: Чернигов, улица Серёжникова, 6
Банк без наявних законних підстав, без належного попередження мене, як постійного корпоративного клієнта заблокував рахунки юридичної особи. Дізналась я про це випадково, при переразуванні коштів, які я вже не змогла перерахувати. Кошти надійшли на рахунок юридичної особи законним шляхом, жодних питань щодо цього не виникало. До того ж я чотири рази зверталась до Приватбанку, при рази на гарячу лінію та один раз бкла записана на особисту зустріч. Співробітники Привабанку моє питання не вирішили та не допомогли, твльки розлять один одному заявки в все. Анкета щодо актуалізацвї данниї незаконно знаходиться на опрауюванні вже цілих 5 днів, замість 3, як повинно бути. При цьому ніхто не повідомляє мене з чим це повязано та рахунки не розблоковані Приватбанком за тиждень. В чому справа? Чому до постійних клієнтів таке погане відношення? Такого ставлення раніше не було (Дуже засмучена таким відношенням. Остання заявка номер 29887868. Вирішіть питання актуалізації даних та розблокування рахунків!
19 марта 2021, 10:17
Нам шкода, що ви зіткнулися з такими незручностями. Для успішного проходження актуалізації, необхідно надати документи в повному обсязі та в належній якості. Просимо вас виправити зауваження по анкеті, які ви можете побачити в Приват24 для бізнесу» → меню «Анкета.
Додатково, заявку по вашому питанню розглядають наші профільні фахівці. По результату ви будете сповіщені.
З повагою, ПриватБанк.