Не компетентність деяких співробітників просто вражає!!!

Misha Bernik 18 марта 2021, 10:19
У мене було питання чи можу я оплатити заборгованість іншого клієнта банку приват якщо я надам всі дані клієнта в якого виникла заборгованість, на що менеджер зразу відповіла, що це неможливо і навідріз відмовлялася хоча би спробувати.
Я перетелефонував в службу підтримки.Оператор відповіла, що менеджер повинен надати номер рахунку в касу (якщо я надам ІПН і ПІБ клієнта в якого виникла заборгованість)і там я зможу оплатити заборгованість на що менеджер у відділенні мені відповіла «Нехай тоді служба підтримки вам це зробить!!!«Таке нахабство недопустиме) Таким єхидним голосом що все бажання пропало дальше вести діалог» Менеджер навіть не спробувала прикласти хоча би трохи зусиль для вирішення мого питання!!! Що правда пішов у інше відділення і там за 10 хв оплатив.
А ще раніше я пересилав з Універсальної на Карту для виплат власні кошти (5000 тисяч грн) Комісія склала 13 грн з карти універсальної і 13 грн з карти для виплат!!!
Користуюся 1,5 роки Моно і за цей період не відбулося жодного інциденту, щоб хоч трохи зрушити моє захоплення ними!
18 марта 2021, 11:20
Перепрошуємо за дану ситуацію. Наші колеги детально її проаналізують та зв'яжуться з вами після проведення перевірки.
Що ж до комісії, то її наявність та розмір залежить від карток, між якими здійснюється платіж. Наприклад, переказуючи особисті кошти між картками Універсальна, комісії не буде.
Ми щиро прагнемо до того, щоб наші клієнти не платили зайвих комісій та розмістили декілька порад, що допоможуть вам в цьому — https://privatbank.ua/kak

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не компетентність деяких співробітників просто вражає!!!