Заблоковані цільові рахунки не законно

Katrina Mashkovcka 16 марта 2021, 22:00
І знову приватбанк заблоковував мої цільові зарплатні рахунки 16.03.2021за виконавчим провадження, з яким ще я не ознайомилась, дуже довго не могла дозвониться, тільки автоматично ідуть посилання, як жити в цій беззаконній країні хаосу і закон діє тільки для тих у кого є багато грошей, а зарплату не треба отримувати, може… вже більше не має слів буду знову подавати до суду. Адля кого

Тоді пишуть закони іменем України?
17 марта 2021, 10:00
Добрий ранок!
Банк не може відмовити у накладенні арешту, якщо відповідний лист надійшов від виконавця.
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) клієнт можете перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
Підстави для накладення арешту описані в постанові, копія якої має бути відправлена виконавцем на адресу боржника. Відсутність у клієнта копії постанови не дає банку право ігнорувати вимогу виконавця та не блокувати рахунки.

Jokets
Jokets
17 марта 2021, 1:14
Из раза в раз, люди прежде писать о законах сначала выручите их. Во 1х ознакомить с постановлением от аресте обьчщана ИС и если вы не получили письмо это вопрос к ним, а к не банку мозги включаем 2-х заблокировал не банк, а ИС. Банк лишь выполняет постановление и не в праве отказать 3-х подавайте суд, давайте у вас же есть ещё деньги оплатить дело проиграно и суд издержки банку. Когда уже мозги появяться
17 марта 2021, 9:29
Katrina Mashkovcka 31 марта 2020, 14:36 Ощадбанк
# Незаконно арестован счёт монетизация льгот от государства
«24.02.20р.приватний виконавець м. Київа Дорошкевич В. Л за написом приватного нотаріуса Колейчик В.В.наклали арешт на льготний рахунок …» — так может дело в этом.
Смотрите: Ощадбанк — предписание выполнил, Приват — предписание выполнил, так может дело не в банке а в предписании?
17 марта 2021, 9:49
Katrina Mashkovcka: «16.03.2021за виконавчим провадження, з яким ще я не ознайомилась» — это о предписании от 24.02.20р. или уже о новом?
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
17 марта 2021, 17:45
А без суда, через исполнителей, пробовали решить проблему?
OkeyDoki
OkeyDoki
17 марта 2021, 20:41
Та когда вы уже поймете. Что все счета которые открываются в банке и под которые банки дает карты являются ТЕКУЩИМИ.

Закон ссылается на СПЕЦ СЧЕТА. Поэтому если ИС под подписью частного нотариуса сказать заблокировать счета банк их заблокирует и спишет всю сумму.

Самое лучшее решение это не иметь долгов. Потому что у ИС в нашей стране очень много возможностей и в законе они прописаны).

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблоковані цільові рахунки не законно