не повертають кошти

tomusik99 16 марта 2021, 15:34
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 10/1
Мною було написано заяву на повернення коштів з моїх карточних персональних рахунків та розрахункових рахунків фоп. Але станом на 16.03.2021р мою заяву розглянуто: але не виконано: закриття рахунку та повернення коштів!

перша заява була ще написана 19.02.2021р. через техпідтримку виявилось що мені видали не вірну заву на повернення коштів! написала нову заяву по фоп 4.03.21р. і теж виявляється: що я десь зробила помилку в реквізитах! але у своїй заявці на повернення коштів (уважно перевірив усе) я такої помилки не знайшла! де правдва і як отримати свої кошти?
16 марта 2021, 16:11
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.

Toxa David
Toxa David
16 марта 2021, 16:13
«Але станом на 16.03.2021р мою заяву розглянуто» — и какой вердикт. Вам отказали в возврате средств? Чем аргументировали? Есть письменный ответ банка?
tomusik99
tomusik99
19 марта 2021, 23:37
Нет они все еще рассматривают мое заявление))) от директора отделения это не зависит уже)))
и если б я в тех поддержку не писала то б и не выяснила, что допустила какую-то ошибку)) коммуникации с клиентом 0! это же не сложно отправить уведомление на эл. адрес! своего персонального менеджера я не слышала много лет — с момента открытия счета))) да и уже не в курсе кто он у меня был))