Неймовірно жахливе та повільне обслуговування, повне розчарування!

PobNa 12 марта 2021, 16:17
Хочу поділитись з майбутніми та теперішніми користувачами данного банку відгуком, щоб заздалегідь розуміли, які проблеми можуть очікувати при отримуванні спадщини! Якщо Ваші батьки чи Ви залишаєте кошти, щоб могли отримати спадкоємці, задумайтесь!
Помер мій тато, на спадщину залишилось декілька депозитів в різних (!) банках, в Приватбанку також є депозит, але «Дитяча копилка», яку має отримати вже мій син, його онук. Так от, коли нотаріус дала запити для мене по іншим банкам, на протязі 2-х тижнів я вже оформила все, отримала і забула. Син теж звернувся до нотаріуса з данним депозитом у Приватбанку (дитина дуже сподівалась теж вкластись в ці терміни і оплатити собі навчання в університеті).Але тут почалось «мовчання ягнят». 01.02 відправили запит…1.5 місяці ТИШІ У ВІДПОВІДЬ! В мене нема слів, щоб висловити обурення! Це не обслуговування, це жах! В жодному банку (і це підтверджують нотаріуси) нема такого хаосу і такої неповаги до клієнтів! Пробачте, але відчуття, що запит іде пішки і несе його нам сам голова! Зі слів нотаріусів, від данного банку можна очікувати по півроку відповіді!? ЦЕ ВИ ВВАЖАЄТЕ ОБСЛУГОВУВАННЯМ?
Справжні емоції висловлювати не буду, бо цензура не пропустить та і виховання не дозволить!
АЛЕ, МОЖЛИВО, ПОПЕРЕДЖУ ІНШИХ ЗАДУМАТИСЬ, ХОЧЕ ВІН, ЩОБ ЙОГО РОДИЧІ КОЛИСЬ МАЛИ ТАКИЙ ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ЧИ НІ!?
Дякую!
P. S. І так, знаю, що будете питати номер договору і т.д. Без питань! ТРИМАЙТЕ! «КОПИЛКА ДІТЯМ» №SAMDN10000011739993.
Вже хочеться просто з посмішкою розчарування поспостерігати за «швидкісною реакцією» на данну ситуацію!
12 марта 2021, 18:00
Звернулись в особистому повідомленні, щоб детальніше розібратись в ситуації.

24 марта 2021, 16:18
І так, на сьогодні 24.03, а зрушень по справі так не маю. З банку зателефонували 19.03 зранку, повідомили що сталося велике ДИВО, знайшовся запит (через 1, 5 місяці, на хвилиночу, ми вже і повторний відправити встигли, уявіть). Якщо відповідь банка поїхала 18.03, то соромлюсь спитати, через яку державу цього разу? Ця комедія зі сльозами просто перешла межі здорового глузду!
На моє прохання надати інформацію по відправленню (номер), щоб воно часом «Знову не зникло по дорозі», мені лише сказали, що вже не згубиться! Але маю величезні сумніви, що відповідь була відправлена. Бо по терміну вона б вже була б на місці однозначно!
Жах був, Жах є, Жах продовжується!
І так, ще хочу відмітити, що залишити «позитивний відгук» чи коментар в мене не забули попросити, а надати ЧІТКУ ТА ЯСНУ ВІДПОВІДЬ, КОЛИ ЧЕКАТИ НА ДООООВГООЧІКУВАНУ ВІДПОВІДЬ, КОЛИ СКІНЧИТЬСЯ ЦЕЙ АБСУРД, НА ЖАЛЬ, НІ!!
Нема слів для того, щоб передати всю гаму емоцій!
Сервіс на рівні далекого мінусу!
29 марта 2021, 18:31
29.03 Зрушень по справі нема! Відповідь, яка ніби була відправлена, знову зникла по дорозі. Це відверте знущання! Терпіння скінчилось. Якщо ви рахуєте нормою таке ставлення до клієнтів, то очікуйте зворотній зв"язок в такому ж руслі. Це просто межа меж некомпетентності. Майже 2 місяці нервів, ігнору та вимолювання «належного виконання роботи», що і так мало б бути сталим поняттям. Хотілось вірити до останнього, що Ви якось справді виправите ситуацію, хоча б і з таким запізненням. Ну що ж, діятимемо інакше.
5 апреля 2021, 16:29
Cьогодні 05.04 нарешті дочекались вирішення питання! Дякуємо, що все ж це трапилось. Сподіваємось, це було разове непорозуміння. Вдячних Вам клієнтів!)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Неймовірно жахливе та повільне обслуговування, повне розчарування!