Мошенничество, отписки, нарушения законов Украины

Ch192007 8 марта 2021, 17:23
Универсальная карточка банка, мной была заблокирована, без полной идентификации клиента была разблокирована банком, безопасность банка не просто не заинтересовалась странными операциями с множествами отказов, а еще и предлагала помощь в снятии денег с карты, на все запросы получил отписки никакого конструктивного диалога. Законы Украины игнорируется, он не для руководства Гос.банка.
9 марта 2021, 9:49
Добрий ранок!
Варто розуміти, що для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки. Зазначимо, що у випадку прив'язки картки до сайту, власник картки тим самим дає згоду на списання платежів даним сайтом/сервісом без необхідності повторного підтвердження операції.
У разі, якщо проти вас були спрямовані шахрайські дії — наполегливо рекомендуємо звернутися до поліції.
Зі свого боку ми готові плідно співпрацювати з правоохоронними органами та надати всю необхідну інформацію, при надходженні офіційного запиту від поліції.
Також, рекомендуємо відкрити окрему картку, яку ви зможете використовувати на сайтах, які ви вважаєте підозрілими та завжди ознайомлюватись з умовами сайту, на які погоджуєтесь при додаванні картки.
Раніше з вами зв'язувались співробітники банку та надали інформацію щодо ситуації, що виникла, а також, банком було надано офіційну відповідь на ваш запит.

8 марта 2021, 22:05
С руководителем Приватбанка Петром Крумханзлом трёхлетний контракт завершился 23 января, и наблюдательный совет решил его не продлевать.

Так что сейчас Приватом руководит исполняющий обязанности
и ему скорее всего не до ваших проблем…
Jokets
Jokets
8 марта 2021, 23:12
А какие законы о чем вообще речь?
8 марта 2021, 23:33
Основной закон форума Минфина состоит всего из двух статей:

Статья 1. Клиент банка всегда прав.
Статья 2. Если клиент банка в чём-то не прав,
действует норма Статьи 1.
9 марта 2021, 11:38
Я розумію що я не прав, що звьязався з ціею установою
9 марта 2021, 11:35
Поважний эксперт, ви навіть не зробили спробу розібратись в сітуації, а вже стали на захист банку. Я звертався до поліції, але їй не досуг займатись дрибьязком у 50 тісяч гривень, я звертався до банку з вимогою надати повний перелік операцій які проводились з мое карткою, з перерахунком питань які мене цікавлять, замість цьго я отримував отписки з переліком законодавства, а не розгляд конкретно ситуації, хоча банк в ній виглядає мяко кажучі не зрозуміло. Я намагався зустрітись з кимось з керевництва банку, але банк ігноруе законодавство України і Закон «Про звернення громадян» для ньго не дійсний, нема особистого приїому,, відповіді на письмові звернення даются з порушенням строків і т і
MykolaA
MykolaA
9 марта 2021, 11:47
Наскільки мені відомо, якщо існують «нарушения законов Украины», то їх усувають не на форумі. Для цього існують інші методи. Тут можна лише побалакати та пустити сльозу. Автору це вдалося.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Мошенничество, отписки, нарушения законов Украины