Прошу замінити Бонус+ на Кешбек з реальними грошима, замість міфічних бонусів

Tutmos90 3 марта 2021, 15:26
На жаль топ менеджери ПриватБанку не розуміють, що программа Бонус плюс вже давно та на сьогодні вичерпала себе і вже не є актуальною. Багато торгівельних мереж, аптек, тощо повідомовлялися від неї, і вже не надають бонуси та забороняють розраховуватися ними. А ті що є, або підключаються — переважно в рамках тимчасової маркетингової акції, яка закінчується, та программа закривається. Перевіренно на власному досвді.

Що ви пропонуєте сьогодні? Кілька торгівельних закладів (надання послуг), для отримання бонусу у яких треба їхати у якусь частину міста, спеціально шукати їх, витрачати на це час. Аби отримати бонус. Так само треба їхати їх десь шукати, витрачати час, аби витратити бонус. Бо ж використати його можна лише там, де вирішили Ви. А бонус настільки мізерний, що оплатити ним у цих закладах практично немає чого.

Я клієнт Приватбанку зі студенських років, вже 10 років. Останні роки я не маю уявлення, де використати ваш бонус+. Останні кілька років знаєте, як я використовував його? — він був настільки мізерним, що на нього я зміг купити лише упаковку сірників у Вопаку, коли я опинявся біло того Вопака, але у буденному житті щодня Вопак не входить до місця моєї роботи чи проживання.

Ви чудово знаєте що у інших українських банках, ваших конкурентах є програмии кешбеку, які дозволяють отримувати бонуси, гроші протягом місяця у вибраних категоріях — Продукти, АЗС та автомобілі, Краса та здоров’я, Спорт та розваги, Таксі, Тварини, Подорожі і тд. Такі кешбекові програми є у Ідеа банку, альфабанку, Авалі, Монобанку.

Ваш колишній топменеджер Дмитро Дубілет, співзасновник Монобанку та його колеги зрозуміли, що бонус+ застарів та вичерпав себе. Люди не хочуть ходити та шукати ті кілька магазинів на все місто, де можна отримати / використати бонус від бонус+.

Ви влаштовуєте регулярно маркетингові акції у яких пропонуєте тимчасовий кешбек певній категорії клієнтів за певні дії протягом місяця. Чесно кажучи кілька разів реєструвався, але більшість акцій не підпадала під мене як клієнта або мої дії.

Натомість ви категорично відмовляєтесь від запровадженні постійного кешбеку по категоріях витрат, як у вишче перелічених мною банках. Ви заробляєте щодня на клієнтові на комісях, винагородах, кредитах, комісійній винагороді за інтерчейндж і тд. Водночас ви не бажаєте дати клієнту таку можливість клієнту. Це прикро.

Світ не стоїть на місці, все змінюється. ПриватБанк теж змінюється, чудовий приват24, оновлення інтерфейсу. Але у питанні Бонус+ Ви залишилися на рівні розвитку 5−7 річної давності. Це ваш програш. Я спілкувався з працівниками приватбанку, писав неонаразово на цю тему — у відповідь простий ігнор.
3 марта 2021, 16:32
Дякуємо вам за відгук. Ми враховуємо думку кожного клієнта. Кешбек в ПриватБанку існує, однак доступний у разі:
— розрахунку за покупки онлайн з сервісом БонусОнлайн https://bonus.privatbank.ua/ua/cashback. Щоб отримати кешбек від покупок в інтернеті, необхідно щоразу переходити на сайти інтернет-магазинів через сервіс;
— акцій https://newpromos.privatbank.ua/;
— отримання персональної пропозиції від банку в межах певної категорії клієнтів та/або продуктів через SMS, e-mail чи повідомлення в Приват24.
Мережа партнерів програми Бонус + досить велика. З повним списком торгівельних точок ви завжди можете ознайомитися на сайті: https://bonus.privatbank.ua/
Також, не варто забувати, що в нашому банку є «Дисконтний клуб» — це програма лояльності для власників карток класу Gold, Platinum, World Black Edition Mastercard, Infinite ПриватБанку, які в точці-партнері «Дисконтного клубу» отримують до 30% знижки при оплаті карткою.
У випадку додаткових чи невирішених питань з банком – зверніться, будь ласка, до нас в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
З повагою, ПриватБанк.

Tutmos90
Tutmos90
3 марта 2021, 17:01
Бонуси це не кешбек. Проблема не вирішена :-(
MykolaA
MykolaA
3 марта 2021, 19:12
«у інших українських банках, ваших конкурентах «- таке враження, що автор має долю в прибутках банку.
xenium777
xenium777
3 марта 2021, 23:29
Я клієнт Приватбанку з 2002 року, вже майже 20 років і що? Нести цю ношу на плечах все життя? Давно відкрив картки в інших банках, де є кешбек і користуюся для розрахунків ними. В приваті ніколи не буде ніякого кешбеку. Їхня основна задача — це відбити рефінанс після націоналізації і продати банк частинами чи повністю. Для цієї задачі кешбек вводити безглуздо, бо і так більшість людей країни користується для розрахунків приватом. Для чого ділитися грошима? :)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Прошу замінити Бонус+ на Кешбек з реальними грошима, замість міфічних бонусів