123Elena123 3 марта 2021, 2:06
Банк заблокував карту через підозри у шахрайстві. Я звернулася на гарячу лінію і мені сказали що потрібно прийти у відділення і надати оригінали документів для розблокування. Прийшовши у відділення, працівники банку сказали що банк обмежив користування послугами в односторонньому порядку і мені потрібно дзвонити на гарячу лінію. Мені по 10 раз перекидували з гарячої лінії на операторів у відділенні. В кінці кінців мені повідомили причину і порадили написати заяву в головне управління. Через 5 днів мені зателефонували і повідомили що по моїй карті проходили транзакції, оплата за якісь послуги з Інтернету, з різних сайтів. В кінці розмовою мені сказали що мою карту розблокують через 15 хвилин. Через 15 хвилин мені телефонують і повідомлять що зі мною мають зв’язатися правоохоронні органи, бо якась лбдина написала заяву у поліції(сума вказана в заяві плюс мінус 100 грн), ще сказали що ця сума не надійшла на мою карту і мене немають права притягнути до кримінальної відповідальності і я маю чекати дзвінка. Пройшло 2 місяці, я не можу нідодзвонитися на гарячу лінію, пишу листи мені кажуть що з вами вже зв’язалися працівники банку, хоча ніхто мені не дзвонив. Я не розумію чому такі неоднозначні думки на рахунок цієї ситуації, то розблоковувати то ні, чому з 3700 перекидають у відділення і навпаки, чому я не можу бути користувачем цього банку? Будь ласка, допоможіть вирішити це питання, я хочу розблокувати свої рахунки.
3 марта 2021, 11:10
Дане питання було раніше розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату з вами був проведений зворотній зв'язок з наданням детальної інформації.
Банк змушений обмежити співпрацю з вами. Нами було виявлено факт надходження на вашу картку коштів, пов´язаних з шахрайськими операціями. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами. Рекомендуємо вам звернутися до них.