Сложние отношение з банком

MachOleg29 27 февраля 2021, 14:39
2014 года мене заблокировали в етом банке как клиента, предяявляя факт мошенничества в делах, которие я не делал, даже не били в том городе, где их хтото делал. После 4 годов розбирательства я узнал, сто моей карткою, которую я потерял в другом городе, завладели мошенники и делали какие то опперации, хотя делали такие я нааернека не знаю, бо банк не дает жодние конкретние документи на мои официальние листи. Моя ошибка била лиш в невнимательности, я не заметил пропажу картки и вовремя не сообщил об етом. Прошлом врем’я, я смрилмя, сто не буду клиентом банка, на которий так багато скарг. Но последний месяц мне звонять и предлагають открить картку. Я думаю, ладно, пусть будет, приходжу на отделение, а там кажуть: «ви далее заблокирование». Ето сто за издевательство? Ето вже вопрос принципа: я не хочу обслуживатся в банке, но заблокированим здесь тоже не хачу. Требую чтоби меня разблокировали так, как я не делал жодного мошенничества, бил в другом городе, и непонятно чи бил етот факт
27 февраля 2021, 15:06
У разі втрати картки, потрібно відразу сповіщати банк, або блокувати її самостійно в особистому кабінеті Приват24. Власник картки несе повну відповідальність за операції, які по ній проходять.
Вашу ситуацію вже розглядають наші профільні фахівці. Зробимо все можливе, щоб проаналізувати ваш випадок в найкоротші терміни.

27 февраля 2021, 16:47
Я думаю, ладно, пусть будет,
===============

Ага, при случае опять продам…
28 февраля 2021, 12:05
А я бачу Ви дуже усвідомлений в темних справах, про які я вперше чую. Який сенс продавати власну картку? У мене є ще повно карткок з інших Банків, але їх ніколи не продам, бо Ваші «мутні» схеми мені не до душі
Strelok123
Strelok123
28 февраля 2021, 14:22
MachOleg29, а можно узнать с какой целью ваш отзыв написан на непонятном извращенном языке, с кучей грамматических ошибок?
28 февраля 2021, 16:49
Не можна, не я придумав T9 з такими недоліками. На початку відгук було написано з меншими помилками, а він нагло багато слів моїх замінив, а я не помітив. Замість «что» навіть людина без освіти не написала сто, а в мене їх три вищі!
28 февраля 2021, 13:59
бо Ваші «мутні» схеми мені не до душі
=============

«Власник картки несе повну відповідальність за операції, які по ній проходять.»
Никто не мешает выплатить пострадавшим людям компенсацию или отсидеть на киче положенное… ну, а потом жить дальше с чистой совестью без мутных схем.
Или вашу преступную безответственность должны понять и простить?
28 февраля 2021, 16:46
Ще раз кажу, що Ваші «мутні» схеми мені не до душі. Аж страшно читати про ті речі, які ВИ так добре знаєте, а я про них чую вперше. Ніхто не постраждав, лиш я, читаючи такі дурниці. Чекаю на компенсацію, бо інакше не зможу «понять и простить»
28 февраля 2021, 23:22
Если бы мошенники получили доступ к карте (счету), то наверное они бы мутными операциями не занимались, а почистили счет + максимальный кредит Вам подарили.
1 марта 2021, 7:50
І я так думаю, дякую за підтримку. Добре, що кредитного ліміту там не було встановлено. Теж думаю, що і не було факту шахрайства — Приват, як зазвичай, позбувся клієнта, на якому нічого не заробляв (я використовував картки лише як дебетні, не сплачуючи жодних комісій)
1 марта 2021, 9:05
максимальный кредит Вам подарили.
================

А что, у привата можно взять несколько лямов кредита?
1 марта 2021, 19:07
Максимально доступный для конкретного клиента и в не зависимости от предыдущих установок клиентом лимита в 0.
1 марта 2021, 20:03
Стесняюсь спросить… куда это вас так послали, шо вы пришли именно сюда?
1 марта 2021, 8:53
Ознакомившись по диагонали с творчеством этого досвидченого, с тремя вышками, не побоюсь этого слова — проФФесора, можно с уверенностью сказать — просто так, ТРИ банка в обслуживании не отказывают. Для того, чтобы использовать чужую карту в мошеннических операциях мало «потерять» одну карту, нужно ещё «потерять» PIN — код к ней. Надеюсь у проФФесора найдётся объяснение и этому факту… типа PIN был нацарапан на карте… ну, чтобы не забыть. Во всей этой истории непонятно только одно, почему до сих пор проФФесора не отправили здобуваты четвэрту освиту в места не столь отдалённые.
1 марта 2021, 12:25
До Вас в ті місця якось не хочу. Ліпше добиватимусь справедливості на волі, такої розкоші Вам ще дооовго не бачити
1 марта 2021, 12:40
Ви самі обрали того ПроФФесоро, з якого тепер так смієтеся. Але як би до нього не ставились, його ім'я ніколи не викреслити з нашої історії, хоч ВАМ до нього і так, як до зірок. А ВАШ любимий, обожнюваний Приват зникне до кінця вже цього року, ще згадаєте моє слово!
1 марта 2021, 20:05
ПроФФесор думкой богатие…