Отвратительное обслуживание

Алеся Лозько 23 февраля 2021, 19:43
Сегодня посетила Отделение Приват банка в городе Киеве, ул. Малышко 3б с целью подвердить себя как физлицо. Оператор Алла Стельмах, очень долго поддтверждала мои данные, перед этим нагрубила. В отделении люди без масок, владельцы золотых карт не обслуживаються без очереди, как заявлено возле каждего стола. Но дело даже не в этом. После этого пришло письмо что надо подвердить свои данные как ФОП!!! Приват банк издевается над клиентами. Буду закрывать счета и переходить в другой банк.
24 февраля 2021, 10:05
Нам дуже шкода, що після відвідування відділення у ваc залишився неприємний осад. Ми хочемо, щоб всі наші співробітники були клієнтоорієнтованими. Написали вам в приватному повідомленні, щоб детальніше розібратись в ситуації.
Що стосується актуалізації, у бізнесі іноді необхідно дотримуватися досить рутинних, але при цьому важливих формальностей: згідно із Законами України № 2121-IIIБ та № 361-IX, а також Постановами НБУ та № 417 усі банки повинні отримувати й підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів. До таких відомостей належать: фінансова звітність та додаткова інформація про діяльність підприємства.
Це необхідно робити за правилами фінансового моніторингу. Не дивуйтеся, якщо раніше ви вже надавали такі документи, а зараз маєте доступ до цього запит знову, адже в кожного документа є так званий «строк давності», після закінчення якого всі банки зобов’язані запитувати в усіх клієнтів актуальні документи.
При цьому ми прагнемо максимально економити ваш час – не потрібно йти в банк: передати всі документи можна в електронному вигляді через «Приват24 для бізнесу» в меню «Анкета».
Інструкція щодо заповнення — https://pb.ua/short?2ZH

Алеся Лозько
Алеся Лозько
24 февраля 2021, 22:18
Ви просто знущаетесь з людей. Вчора була в банку, оператор Стельмах фотографувала мене, сьогдні знову визивають в банк. Неправильно оператор зробила фото. Я прийду в ваш банк закрити рахунки. Вам клієнти не потрібні