Не компетентні працівники. Ошукує банк

Verochks 15 февраля 2021, 8:46
Прийшла до банку зробити міжнародний переказ та дуже поспішала (робила перший раз), переказ мав бути до Польщі, людині яка мене дуже виручила. В сумі 1173 злоті, я знала, що переказ має бути в злотих, євро або доларах. Спитала в консультанта чи потрібно купувати валюту, на що вона відповіла ні і сказала, що конвертація буде по курсу іхнього банку і порахувала скільки треба заплатити. Мало того що я чекала 30 хв щоб підтвердити платіж, так потім виявилось що переказ 1138 злотих. Мусила йти до іншого банку ранком наступного дня і докидати суму. Друга ситуація в мого чоловіка коли банкамат списав кошти, а не видав. При зверненні в банк вони поморочили голову місяць, але гроші так і не повернули. Постійно не зрозуміла комісія, на перший погляд не велика 0.5 коп більше аніж потрібно було взяти, але якщо ти потребуєшь певной суми то критична
15 февраля 2021, 10:36
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розібратися в ситуаціях, які описані у відгуці.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не компетентні працівники. Ошукує банк