Шкодую, що свого часу зв’язався з приватбанком

Петро Шухляда 9 февраля 2021, 22:43
9 лютого 2021 року мені було повернено і перераховано аліекспресом за неотриманий товар $6.68 на картку Приватбанку.
Надходження було підтверджене повідомленням з Приват24, а також ця сума є в інформації про транзакції на моїй картці, але в самій картці ця сума не відображається, ані в гривнях, ані долярах і я не можу цими коштами скористатися.
За телефоном 3700 співробітник банку намагався переконати мене, що гроші не перерахував аліекспрес, але як тоді ця сума є транзакціях в Приват24 і зазначено, що перерахування на мою картку — успіх!
10 февраля 2021, 10:05
Доброго ранку!
Ймовірно, що банк отримав інформацію про зарахування коштів від інтернет магазину та самі кошти ще не надійшли на рахунки банку. В такій ситуації достатньо очікувати фактичного зарахування коштів, яке відобразиться в Приват24 на поточному балансі картки.
Зі свєї сторони ми не затримуємо платежі та працюємо виключно в рамках правил міжнародної платіжної системи.
У разі виникнення додаткових питань, просимо надати деталі та свої контакти в особистому повідомленні.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
10 февраля 2021, 11:43
При покупках с $ карты и при возвратах с али, приматовские гопники могут зачислять в гривне, на гривневую карту. Они работают по своим понятиям, законы там не работают. При этом, нигде это не отображается, просто приходит СМСка и всё. Делайте скриншоты при выходе из их чудо-системы, всего не запомнить.
iona43
iona43
10 февраля 2021, 15:55
«і зазначено, що перерахування на мою картку — успіх!» — это адресовано явно не кленту ПБ.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Шкодую, що свого часу зв’язався з приватбанком