Загадка Приватбанку: Різниця між обідом і технічною перервою?

slv9 22 января 2021, 17:27
Отделение по адресу: Киев, пр-т Василия Порика, 9-А
Закінчився срок дії картки, треба іти в банк, міняти. Дивлюсь на сайті режим роботи відділення п-т В. Порика 9-А (Пн-Пт: 09:00—18:00, Сб-Нд: вихідний), зрозуміло що без перерви на обід. Сьогодні п’ятниця, і так як банки працюють з таким же графіком як і ми, відпрошуюсь з роботи на годинку. Вистояв в черзі, заходжу в банк в 12−28. Менеджер міні «ввічливо», зі злістю в очах, каже: «Ми уже не приймаємо, у нас технічна перерва». На моє запитання 10 чи 15 хвилин, чую в відповідь: «З 12−30 до 13−30»??? На наступне моє запитання, чому ніде на сайтах немає інформації що у вас є обід, чую відповідь: «Це не обід, а технічна перерва, у нас ця інформація написана уже давно на дверях»…Виходжу і думаю, добре що не в сусідній підворітні…І це ПРИВАТБАНК… Мені б було дуже соромно на вашому місці…
22 января 2021, 18:15
Нам шкода, що після звернення до нашого відділення у вас залишився неприємний осад, та в свою чергу, хочемо звернути вашу увагу на те, що графік роботи та час перерви відображається на нашому сайті: https://privatbank.ua/. Рекомендуємо перевіряти дану інформацію перед походом до відділення, щоб не виникало незручностей та непорозумінь. Достатньо обрати потрібне відділення та натиснути «час роботи».
До речі, для перевипку картки вам не обов'язково йти до віддлення. За кілька кліків та секунд ви можете перевипустити вашу картку на віртуальну. Це платіжна картка, яка має всі властивості звичайних пластикових карток, тільки без фізичного пластику.
Головна перевага digital картки над інтернет картками — можливість додати її у Apple Pay чи Google Pay. Тоді можна проводити купівлі за її допомогою через NFC.
А ще з digital карток можна знімати кошти за допомогою 'Операцій без картки' в банкоматах ПриватБанку (для карток у гривні) або у відділенні ПриватБанку (й з валютних карток).
Для замовлення картки досить перейти в оновлену версію Приват24.
Для https://next.privat24.ua/ — увійти в обліковий запис, натиснути 'Гаманець' — '᎒' — Додати картку — Digital картка.
Для оновлених додатків Приват24 (iOS або android) — увійти в обліковий запис, натиснути 'Гаманець' — Додати картку — Digital картка.
Відеоінструкція: https://pb.ua/short?3UZ
У випадку, якщо у вас є невирішені питання с банком – ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.

Jokets
Jokets
23 января 2021, 9:48
Вот ради интереса, заходим на сайт ПБ в раздел отделения и выбрав нужное черным по белому написано: перерыв 12:30—13:30 Вам очки купить или сами к окулисту сходите? И кстати да на дверях тоже график они пишут, но кто-то идёт и не смотрит видимо…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Загадка Приватбанку: Різниця між обідом і технічною перервою?