Про розірвання ділових відносин.

Slavakot 17 января 2021, 14:55
На прикінці минулого року звернувся до відділення приватбанку для отримання нової дебітової карти, оскільки термін дії старої закінчився, де мені повідомили, що банком прийнято рішення розірвати зі мною ділові відносини, і отримати нову карту не можливо.
На моє прохання прояснити ситуацію, чому банком прийнято таке рішення працівники відділення нічого сказати не змогли. При звернені на гарячу лінію та на email Приватбанку отримував одну відповідь, радимо відкривати рахунки в іншому банку, а пояснень щодо такого рішення з боку банку також ніхто не надавав.
Після цього мною був складений письмовий запит з посиланням на норми законодавства, та направлений в м. Дніпро до головного офісу. Приблизно днів через 10 мені зателефонували з головного відділення та ще разрозпитали про деталі мого звернення, та зазначили що моє питання буде винесено на розгляд.
Через два дні мені знову зателефонували та повідомили, що всі обмеження з мене як клієнта Приватбанку знято, та принесли вибачення за таку ситуацію. На моє прохання повідомити чому так сталося, мені повідомили що це була технічна помилка.
Тому якщо ви опинилися в такій ситуації раджу вам звертатися письмово до головного офісу, там як виявилося працюють притомні та адекватні спеціалісти.
P. S. Якщо потрібно більше інформації про складення письмових запитів, пишіть мені на email: slavakot.87@gmail.com буду радий допомогти.
17 января 2021, 16:19
Дякуємо, що ви з нами.
Будемо раді подальшій співпраці :)

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
18 января 2021, 17:31
А офіційну (письмову) відповідь вам надали з головного офісу?
Slavakot
Slavakot