З 10.12.2020 намагаюсь з’ясувати причину ((((

N25 27 декабря 2020, 22:16
З 10.12.2020 намагаюсь з’ясувати причину чому кошти списалися в Приват 24, та за півтори доби знову у мене з’явилися «як не оплачені», хоча на рахунок комунальної служби сума потрапила(я уточнювала).Таких випадків у мене декілька. До оператора я додзвонилася за два дні, обіцяли вирішити проблему за декілька днів, результат не змінився.На заявку он-лайн, навіть не відреагували до цих пір, хоча зазначено, що на обробку запиту йде три дні…Питання: до кого звертатись для вирішення цього технічного питання!? За два тижні будуть чергові нарахування комунального…
28 декабря 2020, 11:18
Як ми бачимо, за вашим зверненням в підтримку була надана інформація по даному питанню.
Дані по заборгованості в шаблонах комунальних платежів відображається ті, які останній раз на банк передало підприємство отримувач.
В архіві платежів ви можете певнитись в тому, що платежі були відправлені успішно та завантажити квитанцію, яка підтверджує факт оплати з вашої сторони. Для уточнення питання, щодо заборгованості та відправки підприємством актуальної інформації в банк ви можете звернутись до отримувача.

Toxa David
Toxa David
28 декабря 2020, 0:15
«За два тижні будуть чергові нарахування комунального…» — и шо? сами же пишите: «на рахунок комунальної служби сума потрапила (я уточнювала).» Чем это вам грозит?
Hemi
Hemi
28 декабря 2020, 11:16
Так, так всегда и было. Данные в приват24 по коммуналке, обновятся уже в следующем месяце, с новыми суммами. К чему тут устраивать истерики. Неужели оператор это вам не смог объяснить?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / З 10.12.2020 намагаюсь з’ясувати причину ((((