Скарга

rpmk 15 декабря 2020, 11:17
Приватне підприємство «Редакція газети «Рідне Прибужжя» (Код ЄДРПОУ 20877099) звертається до вас із наступною скаргою:

Наше підприємство вже більше 10 років обслуговується в «Приватбанку». Проблем не було. Але минулого тижня (3 грудня) наші банківські рахунки без попередження були заблоковані і з того часу ми не можемо скористатися послугою «Приват 24». В результаті неодноразових звернень (є записи) ми вияснили, що наше підприємство, начебто, не функціонує.

Як ми зрозуміли, працівники Приватбанку неуважно подивились єдиний реєстр підприємств, і неправомірно закрили рахунки ПП «Редакція газети «Рідне Прибужжя» помилково переплутавши наше приватне підприємство з раніше існуючим комунальним підприємством з аналогічною назвою.

Фактично, 11.05.2018 року, запис № 15221450000037917 було реорганізовано комунальну організацію «Редакція газети «Рідне Прибужжя» » (Код ЄДРПОУ 20877099) у ПП «Редакція газети «Рідне Прибужжя» (Код ЄДРПОУ 20877099) відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ», яке являлось повним правонаступником КО «Редакція газети «Рідне Прибужжя».

Тиждень заблокування рахунків підприємства негативно вплинув на виробничий процес та наших партнерів, з якими не з нашої вини були порушені терміни розрахунків. В результаті ми отримали штрафні санкції. До того ж, з вини банку підприємство порушило терміни виплати заробітної плати працівникам. На сьогодні підприємство не може розрахуватися з друкарнею за друк газети, тому виникає ризик несвоєчасної доставки газети читачу, тобто будуть порушені наші зобов’язання перед передплатниками.
Крім того, ми не можемо перерахувати кошти за участь у тендерах, а це для нашого підприємства великі фінансові втрати.

Виходячи із вищевказаного вимагаємо терміново виправити помилку та покарати винних.

У разі невиконання вимоги змушені звертатись до суду для покриття наших збитків.
15 декабря 2020, 12:17
Нами було перевірено інформацію за вашими рахунками.
Зазначимо, що рахунки не було блоковано банком.
У разі виникнення додаткових питань при використанні рахунків, просимо повідомити нас про це приватним повідомленням.