Постійний СПАМ від Приватбанку. Телефонує робот з пропозиціями.

VladimirN 1 декабря 2020, 14:33
СПАМ від Приватбанку. Постійно телефонує робот від Приватбанку з пропозицією «картки голд». Я не є клієнтом Приватбанку, мій номер у банку не зареєстрований.
Вирішити цю проблему через гарячу лінію Приватбанку не вдалося.
По цій проблемі з консультанотом (живою людиною, а не роботом) взагалі не з'єднують.
Звернувся до знайомого (який є клієнтом Приватбанку) і попросив з'єднати з консультантом.
Розмова з консультантом теж нічого не дала.
Рекомендували погодитись на пропозицію і вже далі вирішувати яким чином мій телефон попав в спам-базу Приватбанку.
1 декабря 2020, 16:36
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та вирішити питання.

1 декабря 2020, 15:12
І я так розумію, мене очікує ще одна «приємна новина!» (як вони це називають)? Щоб виконати рекомендації консультанта Приватбанку з пошуку мого номеру телефону в СПАМ-базах Приватбанку, я маю і натиснути що погоджуюсь на «картку голд», і що погоджуюсь на реєстрацію свого номеру в базах Приватбанку, і на обробку моїх персональних даних, і маю обрати відділення куди мені привезуть «картку голд», і лише потім повідомити ще все це брехня, і мене цікавить лише як позбутись СПАМу від Приватбанку?
Шановні консультанти та керівництво Приватбанку, а без брехні ніяк не вплинути на Ваших «агентів» (як Ви називаєте найнятих СПАМерів)? Невже Приватбанк такий бідний, що не може налаштувати систему видалення номерів людей зі спам-баз Ваших «агентів» (спамерів)?
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
1 декабря 2020, 17:51
Спробуйте офіційно (письмово) звернутися в банк з вимогою. Якщо не допоможе, то пишіть скаргу до НБУ з доказами попереднього звернення та доказами спама.
7 декабря 2020, 10:21
Сьогодні знов телефонував робот, на цей раз повідомив що я вже замовив «картку голд» (хоча я її не замовляв) і що маю забрати «картку голд» у найближчому відділенні.
Як так? Обіцяли відключити всі непотрібні дзвінки.
30 января 2021, 21:08
І знову надокучливі дзвінки від роботу Приватбанку з пропозиціею «картки голд».
Це взагалі можливо припинити?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Постійний СПАМ від Приватбанку. Телефонує робот з пропозиціями.