Оформив chagreback, а гроші пропали

AnageN 25 ноября 2020, 11:24
Оформив chargeback стосовно скасування підписки на сайті WIX.com (#1325482) через незаконно знятий аванс сервісом WIX.com
18 жовтня 2020р сервіс WIX.com підтвердив повернення коштів та скасування передплати на підписку, вроді як конфлікт мав б бути вичерпаний.
Проте 25 листопада 2020р (місяць після підтвердження WIX.com) ПриватБанк повідомив, що у chargeback мені відмовлено. Незважаючи навіть на те що винуватець сам погодився відшкодувати кошти.
В результаті де мої гроші не знають, немає а ні грошей, а ні послуг сервісу WIX.com, на гарячій лінії Привату нічим допомогти не можуть, пакет документів надати відмовляються. Я навіть не переконаний чи вони той Chargeback подавали до платіжної системи чи просто брешуть.
Просто в шоці від цього банку. Буду переводити всі платежі ФОПа на монобанк, там хоч який-неякий адекват залишився.
25 ноября 2020, 12:13
У разі, якщо сайт повідомив вам особисто про готовність повернути кошти, то рекомендуємо звернутись до підтримки сайту для обговорення способів повернення коштів.

Нам дуже шкода, але за заявкою отримана відмова. Причина відмови полягає в тому, що нам було відмовлено еквайером у поверненні коштів. Ми готові надати вам всі документи, щоб ви змогли особисто ознайомитися з інформацією. Для цього, напишіть нам, будь ласка, на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі листа вкажіть номер заявки.

Буква Ґ
Буква Ґ
25 ноября 2020, 11:53
Все потому-что в Привате не читают НПСБО и врядле бы прошли аудит , любят тупо операцию удалять а не сторнировать, сиди потом сверяй 2 выписки.
25 ноября 2020, 12:40
Яке обговорення? Цитую:
020-10-17 произошел возврат средств по счету с
идентификационным номером 767048373, отправленному на вашу
почту anagenmail@gmail.com.
Это прямой возврат через ваш банк или провайдера кредитной карты.
Поскольку банк вернул вам средства, услуга была отключена за неуплату.
Согласно условиям использования карта, с которой был произведен
платеж, была заблокирована и не может быть использована для оплаты
услуг Wix.
Если вы хотите продолжить пользоваться услугами Wix или задать вопрос,
пожалуйста, напишите на Свяжитесь с Wix. Пожалуйста, укажите адрес, на
который зарегистрирован ваш аккаунт Wix, чтобы мы могли найти
релевантную информацию.

Хтось з вас двох бреше
25 ноября 2020, 12:53
WIX підтвердив що chargeback відбувся і гроші банк повернув, і на основі цього скасував підписку. А ви кажете що у chargeback відмовлено
zig4free
zig4free
25 ноября 2020, 14:12
Это нормально. Нарушать законы и лгать - это норма приват-банка...
PrivatBankQM
PrivatBankQM
26 ноября 2020, 17:05
Банк отримав відповідь про результати оскарження від міжнародної платіжної системи з документами та відповіддю сервісу, на якому була здійснена оплата. Із зрозумілих причин під публікацією немає змоги вказати всі деталі. Ви можете отримати детальну інформацію та документи за заявкою на повернення коштів, звернувшись на нашу пошту chargeback@privatbank.ua в темі листа вказавши номер заявки.