Приват24

07091441 21 ноября 2020, 13:03
Намагаюся сплатити онлайн за комуналку. Підтвердження платежу- Смартфон, відскануйте QR код. Шановний Приватбанк. Ви ВСЕ знаєте про своїх клієнтів і їхніх родичів до 10 коліна. То невже не можна допустити, що певна кількість пенсіонерів користуються кнопочним телефоном? Чи їм йти в касу банку, щоб сплатити комуналку. Інколи є кнопка Підтвердження платежу. Інколи дзвонять і просять підтвердити платіж натиснувши одиницю. А зараз мені не допомогли навіть в чаті, написали Сервіс недоступний, мій Приват24 перестав працювати, зверніться пізніше.
21 ноября 2020, 14:13
Можливість підтвердження оплати за допомогою мобільного додатку надається лише у разі активної сесії у мобільному додатку Приват24.
В іншому випадку, банком надаються альтернативні варіанти підтвердження платежу.
Ми звернулись до вас приватним повідомленням для детальної перевірки інформації за вашим зверненням.

21 ноября 2020, 14:41
Всі сесії у Приват24 у мене відбуваються ЛИШЕ з ноутбука!
21 ноября 2020, 19:55
Это у них фишка такая, принудить клиента купить смартфон и загрузить их дырявое приложение. Обновите страницу и и снова проводите платеж, появится другой способ подтверждения или пропустит так. Экономит эта шарага каждую копейку на своих клиентах....желание на чужом горбу в рай въехать превыше всего.
Jokets
Jokets
22 ноября 2020, 8:06
Обновить страничку или перезайти не судьба, и пофиг что под QR кодом всегда пишет основной способ подтверждения, томить если под ничего нету это уже проблема браузера (кэш/куки)
22 ноября 2020, 12:40
«и пофиг что под QR кодом всегда пишет основной способ подтверждения» Я користуюсь Приват24 багато років. Частіше дійсно так, як Ви пишете. Але вже кілька разів був лише QR код. Тому і написала відгук.
22 ноября 2020, 12:37
Так, вийшла з Приват24, потім знову зайшла та заплатила. Але навіщо мене ганяти?  Це вже не перший раз, що підтвердити можна тільки смартфоном...  Тому й написала відгук, щоб подумали про те, що люди ще користуються кнопочним телефоном.
24 ноября 2020, 13:24
Вы не поверите, есть люди, которые уже давно пользуются смартфонами, но дырявые приматовские приложения, они никогда на свой смартфон не поставят,  как бы примат не изголялся.
krv77
krv77
23 ноября 2020, 14:17
Фигу там большую. Не заходил в мобильное приложение больше года (поставил, посмотрел, ужаснулся и забыл).
С месяц назад — «отсканируйте QR чтобы завершить платёж»…
Пришлось отменить.
Но правда через час, повторив, для подтверждения был звонок, так что выкрутился…
А если бы срочно?