Деньги так и не вернули!!!

Scar3457 20 ноября 2020, 13:43
Прошло 14 дней деньги так и не вернули, что делать?
**********************************************************
О проблемме я писал ранее
06.11.2020
(Добрый день, сегодня проводилась оплата посылки в отделении «нова пошта» у них заглючил терминал деньги снялись а оплата не прошла, сумма так сказать не маленькая.Посылку мне конечно же никто не выдал, сказали обратиться на горячую линию привата или онлайн поддержку на сайте.Там мне оформили заявку на разблокировку суммы тоесть возврат средств.Написано что ждать рассмотрение заявки придется до 11 дней.Есть вообще вероятность что деньги не вернуться на карту? Я в шоке просто, 21 век на дворе и такая вот проблема.Кто знает что от привата ещё ждать.)
20 ноября 2020, 15:11
Як повідомили раніше, оплата була проведена, та вже сформована заявка на повернення коштів, яка знаходиться в роботі та буде опрацьована згідно регламентів міжнародної платіжної системи.
Необхідно розуміти, що списання проводиться не в рахунок банку, а компаніі-отримувача, через термінал якої проводиться операція.
Правила оскарження транзакцій строго регламентовані платіжною системою. На даному етапі платіжна система надає 15 днів для мирного вирішення ситуації між платником і магазином/банком, в якому була операція.
За цей час ви можете звернутися до одержувача коштів і запросити повернення. У разі, якщо одержувач відмовить на ваше прохання, то з нашого боку буде відкрито спір. Хочемо звернути увагу, що він буде розглядатися в термін до 120 днів. Про результати ми вас додатково повідомимо.