Скарга на дії Приватбанку

nvr45d 12 ноября 2020, 11:52
08 листопада 2020 року здійснила платіж у розмірі 100 грн. на рахунок UA 33310050000026206966239547 ЄДРПОУ 09807750 Укрсиббанку в одному з терміналів Приватбанку, який знаходиться на другому поверсі ТРЦ Терра м. Дніпро, вул.Б.Хмельницького, 118д. Станом на сьогодні Укрсиббанк не отримав платіж, отже він повинен бути повернутий платнику,. Але оператори Приватбанку відмовляються повернути мені кошти, видаючи інформацію про те, що номер телефону, з якого я здійснювала платіж, не авторизовано в терміналі, (у якому з них, оператори Приватбанкутак і не уточнили), коли я указала дані розрахункового рахунку на який здійснювала платіж, все одно мены выдповыли що не знають номер термінала! Я теж його знати не можу, у Приватбанк ухиляєтьсявід з«ясування інформації про номери своїх же терміналів! Гроші мені не повернуті і Приватбанк ухиляється від їх повернення! Вважаю це шахрайськими діями і прошу посприяти у поверненні грошей
12 ноября 2020, 13:53
Нам дуже прикро, що у вас залишився неприємний осад від спілкування з підтримкою. Ми хочемо, щоб всі наші співробітники були клієнтоорієнтованими. Обов`язково розберемося в зазначеній ситуації. За результатом перевірки додатково вас повідомимо.

Jokets
Jokets