Микола Матвіїв 17 августа 2021, 12:16
Банк необслуговує позачергово учасників АТО! Попри закону України про придявлення електронних документів банк — просить ксерокопії паспорта, додатка, та індифікаційного додатка! В місті Червоноград всього 2 приватбанка і загруженість 100%!
17 августа 2021, 13:40
Наші колеги перевірять інформацію по описаній вами ситуації та зв'яжуться за результатом.
stefmaster 17 августа 2021, 11:52
Страны подход у банка, кредитный лимит по карте 50 тысяч, по оплате частями 0, при этом у меня положительный баланс по карте, все кредиты вовремя оплачивал, плюс зарегистрирован в банке как фоп, с ежемесячными движениями по счету. У вас явно проблемы с определением благонадёжности клиентов.
Все меньше пользуюсь услугами банка.
17 августа 2021, 12:39
Профільні фахівці вже преревіряють інформацію, щодо вашого ліміту. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
Вчора 16.08.2021 р. у місті Мелитополь, провулок Богдана Хмельницького 10, хотів зняти гроші 12000 з карточки. Саме цікаве гроші списало, але банкомат їх не видав. Банк не реагує на заяву. Сума не маленька. 3700 телефонував результату нуль. Що робити?
17 августа 2021, 12:32
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.
Ghjfdrhj 17 августа 2021, 5:19
Здравствуйте, сегодня в 03:50 по адресу м. Дніпро Набережна Перемоги 30 с карты было списано 123.75 и 321.38 грн соответственно.
Проблема заключается в том, что меня в тот момент, там не было. Карту и её данные я также никому не разглашал.
Хотелось бы, услышать ваши рекомендации по решению данной проблемы.
17 августа 2021, 11:30
Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо ви раніше ввели та зберегли дані картки на сайті і дали згоду сайту на подібні списання. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. Радимо перевірити виписку по картці на наявність раніше проведених подібних операцій.
За вашим зверненням в онлайн підтримку https://privatbank.ua/ наші колеги зможуть підказати на якому сайті була проведена оплата.
Ви можете звернутись в підтримку сайту на якому проводилась оплата і запросити повернення через них. Якщо з цим виникли труднощі ми за вашим зверненням можемо подати запит на оскарження операції.
Flexity93 17 августа 2021, 0:30
Добрый день,
6го августа, 12 дней назад, банкомат (который может выдавать деньги и наоборот ложить их на счёт) забрал у меня 23.100 грн, после выдал мне мою карту обратно и поблагодарил за пользование услугами привата
Сотрудники банка посоветовали сразу позвонить 3700 и зафиксировать все что случилось
По телефону мне сказали, что в этот же день приедет инкассация и мои деньги будут возвращены мне на счёт
Уважаемые работники Приватбанка, уже прошло 12 дней, деньги мне как будто никто и не собирается возвращать. А это на секунду 23.100 грн. Сумма очень не маленькая, мне нужны эти деньги здесь и сейчас. Очень не доволен подобным отношением
17 августа 2021, 10:14
Перепрошуємо за незручності.
На даний час очікується проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.
ybloko 16 августа 2021, 21:56
При снятии налички, постоянно одна и та же проблема
Без чека или распечатать чек, ждёшь около двух минут пока сработает кнопка на экране
В основном люди просто долбят по этой кнопке, неужели это есть нормально
Пенсионеры те вообще, выпадают в осадок от банкомата на экране которого вообще все кнопки срабатывают только при сильном нажатии, и раза с пятого
Решите проблему с сенсорным экраном вашего банкомата
17 августа 2021, 10:09
Перепрошуємо за незручності.
Інформацію передали профільним фахівцям. Дякуємо за сигнал!
JulyBilan 16 августа 2021, 19:56
Хочу виразити вдячність за оперативне вирішення проблеми та повернення коштів, помилково списаних в результаті технічної помилки! Кошти повернули досить швидко, протягом 3 днів)
16 августа 2021, 20:09
Дякуємо вам за відгук!
Нам стає тепло на душі коли читаємо такі відгуки. Дякуємо, що ви з нами :)
In68ga 16 августа 2021, 15:39
18 травня я зареєструвалася у програмі «Бонус плюс он лайн», здійснила покупку у магазині Ватсонс через сайт, 19 травня гроші були списані з рахунку. У середині липня мені прийшло повідомлення, що оплату підтверджено і зарахування кешбеку відбудеться 22 липня, я почекала до 24 липня и почала он лайн переписку, мені обіцяли виплату на початку серпня, потім до 15 серпня, а сьогодні відповіли, що дати виплати немає і очікувати виплату я повинна до кінця серпня. Мені дуже неприємно, але я на усіх ресурсах не буду рекомендувати цю програму
16 августа 2021, 17:53
Добрий вечір!
Вже займаємось вашим питанням. За результатами додатково зателефонуємо вам.
PrykhodkoSI 16 августа 2021, 15:33
Комиссиями ребята просто обмазались, практически ни одна операция без нее не проходит. Бред уже дошел до уровня когда я ложу деньги под 0% годовых и за это одолжение с моей стороны я еще должен заплатить 1% комиссии не понятно вообще за что. За то что я им денег одолжил? Думайте конечно что хотите, а я пожалуй буду прекращать сотрудничество с этим банком.
16 августа 2021, 17:14
Ми постійно працюємо над покращенням наших сервісів.
Розмірів тарифів залежить від кон'юктури ринку.
У разі, якщо у вас залишились невирішені питання, просимо повідомити нас про це приватним повідомленням.
967389422mama 16 августа 2021, 12:44
Зробила декілька щомісячних автоматичних платежів досить давно. Виникла потреба їх змінити.Не змогла знайти де це зробити самостійно.Фахівець онлайн швидко відгукнувся та чітко і зрозуміло прописав що робити. дуже зручно і цілком конфіденційно адже робила налаштування я сама. Вельми задоволена і онлайн банкінгом Приват 24 і супроводом спеціалістів.
16 августа 2021, 13:35
Дякуємо вам за відгук.
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу!
Fedor000 16 августа 2021, 12:25
Гигантские очереди, пять человек обслуживали два часа! В итоге закрыл все свои карты! Примите меры! А то сбегут все ваши клиенты!
16 августа 2021, 12:51
Нам шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
На даний час ви можете здійснити майже будь-яку банківську операцію віддалено, скориставшись Приват24, терміналами, банкоматами або ж службою підтримки банку та отримати консультацію онлайн.
SergeiLutsk 16 августа 2021, 10:49
Добрий день. В мене заблокували карту. Як її розблокувати якщо я інвалід 1-ої групи
Тяжко на калясці добиратись до відділення. Давав батькам свій паспорт ідентифікаційний код, але їм відмовили в розблокуванні. Невже не можна без мене її розблокувати.
Я не займаюсь криміналом. Всі мої кошти зароблені чесним шляхом. Чому заблокували я не знаю.
16 августа 2021, 11:36
Звернулись в особистому повідомленні для уточнення деталей.
17 августа 2021, 15:49
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 17.08.2021).
kingcity 16 августа 2021, 10:18
Отделение по адресу: Львов, Сыховская улица, 8
Кілька днів тому банк без попередження, «без всякого оголошення війни», обнулив мій ліміт на розстрочки. Виявив я це випадково — коли зайшов у додатку у розділ «Кредити», щоб звірити суму і дату чергового платежу по оплаті частинами. До речі, цією послугою я користувався досить активно.І ніяких порушень, прострочок і т.д. не допускав. Натомість мій кредитний ліміт, яким я користувався нечасто та й у невеликих обсягах, залишився без змін. Дивно, особливо на фоні неодноразових закликів банку користуватись послугами активніше для збільшення ліміту. Але зрештою це право банку — давати, забирати, регулювати ліміти. Тому формально ніяких претензій немає і бути не може. Я й сам неодноразово писав це у коментарях до інших відгуків, повторюю і зараз. Але, як кажуть, «осадочек то остался…».
Ну але і клієнт має деякі права. Якщо банк настільки мені не довіряє і переживає за свої гроші — треба його заспокоїти по-максимуму. У мене було відкрито дві оплати частинами — на вихідних обі погасив достроково. Кредитний ліміт по карті, який у мене був (35 000 грн.) сьогодні сам установив в 0. Власні кошти з картки теж вивів до 0. Приватбанк, можете бути спокійними, ваші гроші у безпеці — борги я погасив, нових позичок не попрошу. А тим часом на відсотках нехай заробляють інші банки — Приват не єдиний банк в країні і навіть не єдиний, хто надає розстрочки. Картка поки що полежить у «заначці» — вона у мене гарна, з фото і індивідуальним дизайном…
Одну зірку ставлю банку не тому, що маю якісь формальні претензії, а виключно із-за ставлення до клієнта.
16 августа 2021, 11:33
Вибачте, якщо зміна ліміту по 'Оплаті частинами' була несподіваною. Ми б хотіли мати змогу попереджати про таке, проте ліміт залежить від загального кредитного ліміту картки. Система аналізує сотні показників і самотужки приймає рішення. Перевіряйте, будь ласка, ліміт раз на декілька днів. Можливо, він збільшиться.
Svetlana911 15 августа 2021, 23:39
27.07.21 с карты было списано средства несколькими платежами без моего ведома и согласия. 28.07.21 я установил, а и обратилась на горячую линию, заблокировала карту. Написала заявление в полицию. Более того заявление требование написала ещё раз письменно с требованиями отменить несанкционированное списание средств. И вернуть неиспользованные мною деньги на кредитный счёт карты. Время в разнице проведения транзакций 30секунд. Письмо не передано в службу безопасности, на него отвечено что я сама мол виновата и распространила код и срок действия карты. Ребята какой срок действия карты и т. д. хватит писать тупые отписки и жать на возврат кредитных средств. Я ими не пользовалась. Это уже похоже на вымогательство. Значит 28.07.21 заявки на возврат денежных средств пошли в работу. Потом сказали на горячей линии что разбирательство будет длиться до 120 дней. А 03.08.21уже банк ответственности не несёт и никто возвращать ничего не будет. Письмо в службу безопасности не попало. Самое интересное что 06.08.21 снова попытка в пять утра снять деньги с карты. Только Слава богу она была заблокирована. Более того я в банк сообщила что перелистывая почту в интернет ящике нашла письмо с телефоном указанным и п.и.б якобы от банка об увеличении интернет лимита для покупок. В банке телефон не подтвердили. А теперь выходит во всем моя вина. По итогу в службу безопасности обращение не попало. На лицо несанкционированное списание средств без моего ведома и согласия. Нарушение закона. Иза все это банк отказывается нести ответственность. ПриватБанк потерял лицо и имидж. Перестаньте давать тупые игнорные отписки стандартными фразами. Учитесь отвечать реально. Вопрос не решён. До службы безопасности и чаржбека ничего не передано. Деньги украдены
16 августа 2021, 9:36
Добрий ранок!
Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки.
Ми звернулись до вас приватним повідомленням для уточнення ваших контактних даних та детальної перевірки інформації.
07412533 15 августа 2021, 17:21
Змінив номер телефону в інтернет банкінгу.
Почали регулярно дзвонити і парити відкриття карток і голд-клубів. На питання чому мені дзвонять брешуть: ваш номер залишали в заявках на сайті.
Унікали. От кожні 2−6 тижнів йду на ваш сайт і номер залишаю. так-так-так… на відмову не відчеплюються і продовжують парити свої послуги. При чому коли їм конкретно по факту кажеш чому їхня послуга не працює, дівчатка продовжують читати свою бамажку типу там щось написано.
Можна відписатися від їхньої реклами на півроку. І продовжувати відписку кожні півроку. Ну афігєнно.
15 августа 2021, 18:23
Вибачте, якщо ми вам набридли. Якщо ви захочете продовжити блокування, ви завжди можете це зробити за зверненням до підтримки банку за будь-яким із доступних каналів.
kittykitty2021 15 августа 2021, 14:46
Брала лимит в банке, есть просрочка, естественно буду гасить. К операторам Приватбанка дозвониться нереально, зато сотрудники звонят во всю и угрожают коллекторами и конфискацией имущества и ставят свои условия.
15 августа 2021, 15:15
Не забувайте, що своєчасне виконання зобов’язань – запорука формування позитивної кредитної історії. Завдяки бездоганній кредитній історії ви можете розраховувати на лояльне ставлення банків в разі надання вам нових кредитів.
Згідно умовам та правилам, в разі виникнення простроченої заборгованості, працівник кредитного підрозділу зобов'язаний використовувати всі законні способи впливу на клієнта, щоб забезпечити погашення кредиту.
17 августа 2021, 15:48
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 17.08.2021).
Esme 14 августа 2021, 22:42
при спілкуванні з операторами Анна І Ольга, я отримала масу роздратування, не компетентність, ссилаються на закони яких ніколи не читали, чомусь мою карту з тисячою гривень приват актуалізує кожні 3 місяці, фото у них не читаються, це дратівливе запиттання чим я можу бути корисна, а чим? якщо за 1,5 години ми там де й на зачатку… найгірший банк найгірше обслуговування
15 августа 2021, 10:26
Нам дуже шкода, що наша служба підтримки залишила про себе таке враження. Щоб більш детально розглянути ситуацію, написали вам в приватному повідомленні для уточнення деталей.
17 августа 2021, 15:48
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 17.08.2021).
Papsheva 14 августа 2021, 17:49
Нижник Ольга Петрівна Я Вам передаю огромный привет. Надеюсь мои деньги когда не будь вылезут Вам боком. Вы не забывайте, что жизнь бумеранг.

Приватбанк не помог мне вернуть мою сумму денег. Жаль Приватбанк, что Вы работаете против клиентов, а не для них и для них. Вы обещали помочь в итоге никакой от Вас помощи не дождалась. Все что Вы умеете только посылать в полицию писать заяву. Я напишу и прийду возьму у Вас ответ в письменном виде почему женщина отказалась вернуть ошибочно переведённые средства в терминалия самообслуживания. Как так Вы списуете средства у людей с карт. А как вернуть мои же собственные средства, где есть чек и все доказательства так Вы без согласия не имеете права. Вы к сожалению ничего не можете. Мне себя жаль, жаль что я являюсь Вашим клиентом.
14 августа 2021, 18:56
Добрий вечір!
Розуміємо ваші емоції, однак в даній ситуації не все залежить від нас. З нашого боку, ми зробили все можливе, щоб вирішити питання на вашу користь, але, на жаль, отримувач відмовився здійснити повернення суми. Без згоди клієнта, ми не можемо вам переказати кошти з його картки на вашу.
Для подальшого врегулювання ситуації радимо звернутися в поліцію.
З повагою, ПриватБанк.
Recipient 14 августа 2021, 15:29
Пришло мне сообщение на электронную почту от приватбанка:
Олександре,
на жаль, згідно з постановою виконавчої служби ОВВ НІКОПОЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У НІКОПОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІВДЕННО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ДНІПРО) про накладення арешту, банк змушений заблокувати рахунок 4*51,4*50.

Для відновлення доступу до грошей на рахунку 4*51,4*50, будь ласка, врегулюйте питання про зняття арешту з виконавчою службою.

У меня никаких штрафов и долгов по коммуналке и кредитов нет и не было! И не куда я не собираюсь ездить и выяснять, что происходит с этой исполнительной службой. Пользовался приватбанком несколько десятилетий, на этом нашему с ним сотрудничеству пришёл конец, пусть те 70 гр., которые остались на моём счету останутся приватбанку. Ещё не хватало чтобы какой-то недобанк с самыми низкими процентами по депозитам и самыми медленными в мире банкоматами блокировал мне мои деньги по какой-то фейковой причине. Приватбанк прощай.
14 августа 2021, 16:41
ПриватБанк діє виключно в рамках закону та в ситуації, коли надходить лист від виконавчої служби про накладення арешту, банк не може його ігнорувати. В такому випадку, згідно з постановою, банк має обмежити рахунки клієнта. Вам необхідно врегулювати питання з виконавцем.
Як тільки до нас надійде запит про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження буде знято.
JulyBilan 14 августа 2021, 10:07
Доброго дня! Учора о 18:36 год. в банкоматі Приватбанк біля відділення за адресою: м. Одеса, вул. Варненська, 7 г намагалась зі своєї карты для виплат зняти 10 000 грн. — частину своєї зарплатні, при цьому, банкомат почав видавати звук як при відрахуванні грошй, довго це робив та в останню хвилину на екрані зявилось на секунд 15 повідомлення про те, що сталась помилка та кошти будут повернуті. Однак кошти з карти списались та досі не повернуті! Зареєструвала одразу ж заявку на повернення коштів, номер заявки — 22806861. Строк розгляду заявки, як повідомив мене оператор, від 1го до 14 днів.
Після мене деякі особи також намагались зняти кошти з карти, проте операція скасовувалась та кошти повертались одразу! Ображає вибіркове ставлення до клієнтів та те, що невеликі суми (1000 грн.) повертаються одразу, а великі «виснуть» і потрібно доводити свою правоту!
Чому так давно розглядаються заявки, за умови наявності на банкоматі камери відеоспостереження, яка може усунути сумніви в моїй добропорядності та підтвердити викладені мною обставини?! Чому через помилку я не може отримати назад кошти, які я планувала потрапити вже? Дуже прикро, прошу якнайшвидше вирішити проблему та повернути зароблені кошти!
14 августа 2021, 12:28
Вибачаємось за спричинені незручності. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати вам відповідь в найкоротший термін.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝