Блокування рахунків.

На думку якогось клерка, я винен державі 680 грв. у вигляді штрафу за те, що керував автомобілем, який не прийшов технічного огляду. Що цікаво, я не знав про штраф і постанови не отримував. І от тепер заблоковані всі мої рахунки, в тому числі і власні. Зараз вся моя сім'я хвора на короновірус і ліки потрібні як ніколи. Такої підстави від держави і Приватбанку я не очікував. Як можна залишати людей без засобів для виживання, особливо в даній ситуації. З приватбанком давно. Сказати що я щоці, нічого не сказать, одне пи….
6 ноября 2020, 13:07
ПриватБанк діє виключно в рамках закону та не може відмовити в реєстрації та виконанні постанови, що надійшла від виконавчої служби.
Щоб дізнатись контактні дані виконавця і номер провадження на сайті Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors достатньо ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
При наявності на картках суми більшої, ніж вказано в постанові за вашим зверненням в підтримку надається можливість скористатись надлишком коштів. Також можете повідомити про це нас в особистому повідомленні.

Jokets
Jokets