Обережно!! Приватбанк не гарантує безпеки збереження коштів.

Anna Тищенко 30 октября 2020, 16:21
Сьогодні був заблокований платіж усього на 500 грн. «ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ» в результаті якої я була вимушена надати усю інформацію по карті невідомо кому. На мої питання з чим це повязано та хто отримав інформ. а також які гарантії що ця інформ. не буде передана третім особам спвробіт. банку не зміг надати розумної відповіді тільки посилання на комп. програму Аналізуючи для себе даний інцидент приходиш до висновку що потрібно поскоріше завязувати с цим банком. УСІ ЇХ ПЕРЕВІРКИ МАЮТЬ ОДНУ ЦІЛЬ щоб дані клієтів стали доступні якнайбільшій кількості людей і коли кошти будуть вкрадені з рахунку крайнього не знайдеш На мої звірнення усні та письмові на сайті отримала тільки ВІДПОВІДЬ від якої чи то сміятись чи плакать СУТЬ ТАКА " ПРИВАТБАНК КРАЩИЙ ПРИВАТБАНК самий продвинутий і таке інше бла-бла-бла і НІЯКОЇ КОНКРЕТИКИ.
30 октября 2020, 17:33
Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб гарантувати фінансову захищеність людей, які обслуговуються в нашому банку.
Дійсно, вибірково платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як атоматично програмою, так і співробітниками. Дана процедура відбувається не тому, що ми хочемо витратити час наших клієнтів, а тому що хочемо захистити їх від матеріальної і, в подальшому, моральної шкоди.
Для отримання більш детальної інформації по ситуації, яка зазначена у відгуці – власник картки може особисто звернутися в підтримку, де ми з радістю допоможемо цілодобово.
З повагою, ПриватБанк.

corsww
corsww
30 октября 2020, 16:29
Платеж кому . Куда. Не спрашиваю зачем. Но неужели нельзя внятно описать проблему?  Столько текста накатать не лень а суть ну ее на фиг?
sanch ☺
sanch ☺
30 октября 2020, 21:11
«робимо все можливе, щоб гарантувати фінансову захищеність» это называется не выполнение взятых на себя обязательств, если не цитировать Гражданский кодекс Украины.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Обережно!! Приватбанк не гарантує безпеки збереження коштів.