Порушення закону Украіни і прав людини!!!

03031992masha 26 октября 2020, 19:16
Відповідно до частини третьоі стаття 52 закону Украіни«Про виконавче провадження» не підлягають арешту в порядку, встановлення цим законом, кошти, що перебувають на рахунках із спеціальним режимом використання, звернення стягнення на які заборонено законом.Банк, або інша фінансова установа, центральний орган виконавчоі влади, що використовує політику державну у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, у разі надходження постанови від виконавця про арешт коштів, що знаходяться на таких спеціальних рахунках забовязані повідомити виконавця про цільове призначення рахунку та повернути постанову виконавця, без виконання в частині арешту коштів, що знаходяться на таких рахунках… Приват банк цього не зробив і заблокував мою виплату з Центру зайнятості, яку по закону не можна блокувати… Ця виплата не є мій дохід, а допомога від Держави… Я клієнт приват банку Саражинська Марія Олександрівна… Прошу надати конструктивну відповідь і розібратись з цим порушенням згідно законодавства Украіна і повернути мені ці законні кошти… моя пошта mariasarazynska@ gmail.com.
27 октября 2020, 11:16
Для того, щоб не було накладено арешт на конкретну картку — це має вказувати виконавець в постанові.
На картку для виплат доступно зарахування не лише соціальних виплат, адже її ви можете використовувати і для своїх потреб.
Щоб ми могли допомогти вам і зняти арешт з конкретної картки, нам потрібно отримати відповідного листа від виконавця.
Ви можете замовити і надати виконавцю виписку за рахунком з нарахуваннями цільових виплат (якщо даний формат підійде виконавцю) або замовити нестандартну довідку про те, що клієнт отримує ці виплати в Банку.
При отриманні такого листа ми зробимо все необхідне в найкоротші терміни.
Додатково з вами зв'яжуться наші колеги, щоб підказати.

26 октября 2020, 19:38
«що перебувають на рахунках із спеціальним режимом використання, » - розкажіть це своєму держ виконавцю.
OkeyDoki
OkeyDoki
26 октября 2020, 20:32
Счета которые открываются в банке согласно ДБО является текущими и соотвественно их может блокировать исполнитель. В случае если истец недоволен действием ИС он подает иск в суд или прокуратуру.
27 октября 2020, 8:50
Поддерживаю
В укр. банках просто нет специальных исключительно «социальных» счетов, которые бы не подлежали блокировке. Автор нарезает удобные для себя цитаты.
sanch ☺
sanch ☺
27 октября 2020, 9:17
Вам нужно получить информацию об исполнителе, что наложил арест, взять справку по месту получения помощи и обращаться к исполнителю, что наложил арест. В обратном случаи - суд. Можете перевести выплаты на счет в другом банке, но лишь оттянет время, а не решит проблему.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Порушення закону Украіни і прав людини!!!