Спам від банку

AWW 21 октября 2020, 8:09
Доброго дня. Цікаво чи знайома Приватбанку ст. 148 адміністративного кодексу України? Чи закони йому байдужиі? Я не клієнт банку, але отримую постиіниі дзвінки від нього з вимогою забрати « Золоту картку», яку я не замовляв, звідки в них мій номер? Чи це рандомний обдзвін? Скільки це буде продовжуватись?
21 октября 2020, 10:10
Так, ми знаємо про існування законодавства в нашій країні та суворо його дотримуємось. Такі дзвінки можуть надходити по заявці від наших агентів. Щоб відключити їх, зазвичай просто достатньо звернутись в нашу підтримку. Та й тут ми раді будемо допомогти в цьому. Йдемо до приватних повідомлень.

RomanTer
RomanTer
21 октября 2020, 14:04
ПриватБанк, а не стыдно врать так нагло? Во-первых, я дважды обращался через Минфин и ваш колл-центр, но меня продолжают спаммить. https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/132854/ https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/118391/ И сейчас опять пошли звонки. И вы так и не ответили в прошлый раз - какой ваш агент и на основании чего дал вам мой номер для того, чтобы вы предлагали карту голд.
Jokets
Jokets
21 октября 2020, 17:02
Да кто угодно может звонить с предложениями, включаем логики и мозги - просто набор на номера которые в банке не принадлежат клиентам и предложениями или реклама запрещена законом?
AWW
AWW
21 октября 2020, 17:40
Ст. 148 адм.код. Украины
zig4free
zig4free
21 октября 2020, 15:26
ПриватБанк нагло нарушает законы, вранье офпреда уже надоедает.
BobKickass
BobKickass
22 октября 2020, 22:47
У нас страна такая. Я помнится не поленился, написал заявление в ПУМБ об отзыве персональных данных. Результат - мне приходит их реклама на вайбер :)
Рататуй Рататуевич
Рататуй Рататуевич
27 октября 2020, 23:34
Да Привату накакать на закон! Звонят с разных номеров, блокирую.