безпека в приват24 =0

Ehrenfeld9 4 октября 2020, 3:41
За 4 хвилини в приват24 вкрали бiльше 12ти тисяч гривень, якось зробивши поповнення невiдомих менi телефонних номерiв.
Помiтив буквально хвилин через десять.
Одразу набрав 3700
Пiсля майже пiвторагодинного очiкування- «почекайте пару хвилин, я займаюсь вирiшенням», приват24 та всi картки, як особистi, так i «ключi до рахунку» — просто заблокували. Крапка. Чекаю ранку. Й думаю- що ж це за БАНК такий, якому я довiрив кошти…
4 октября 2020, 10:06
Зі своєї сторони Банк гарантує високий рівень захисту коштів та персональних даних клієнтів. При цьому, хочемо наголосити, що Банк неодноразово попереджав та продовжує нагадувати про необхідність дотримання клієнтами простих правил. Персональні дані та одноразові паролі з повідомлень не можна надавати третім особам, навіть, якщо вони є співробітниками банку.
На нашому сайті ми зібрали правила та поради, дотримуючись яких ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security
Звернулись в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію.

Ehrenfeld9
Ehrenfeld9
4 октября 2020, 20:18
Так, на всяк випадок- менi нiхто не телефонував, моi ПIНи та моi паролi нiхто нe запитував. Й само собою, я их нiкому не надавав. Користуюсь приват24 TIЛЬКИ через Face ID, тому навiть теоретично нихто не мав найменшоi нагоди десь пiдгледiти пароль.
Це так, для початковоi справки.
А тепер скажiть менi- навiть якщо би хтось вкрав (або я сам в безпамятствi дав комусь паролi доступу до мого приват24)- як, при такiй «чудовiй» системi безпеки коштiв ваших клiентiв- хтось мiг поповнювати якiсь там телефони з моiх карток БЕЗ ТОГО, ЩОБ МЕНI ПРИХОДИЛИ КОНТРОЛЬНI СМС ЧИ ТЕЛЕФОНАТИ вiд банку про те, щоб впевнитись- чи то я то роблю в здравому розумi, чи нi?????
100%- як би на той момент там були не 12 тисяч, а, скажiмo 120000,0- то ви точно так би спокiйно вiддали моi кошти шахраям, взявши своi «законнi» проценти.............
Mаю велику пiдозру, що то у вас там навiть не «окремий якийсь працiвник» спiвпрацюе з шахраями. Не буду поки що тут продовжувати свою думку.
Правоохоронцi цiею справою займаються.
ida777
ida777
4 октября 2020, 22:42
Что то мне подсказывает,что Вы авторизовали ранее где то свои карточки.