відмова в продовженні терміну дії картки для виплат

Ivan Zhelisnyak 2 октября 2020, 23:44
У червні закінчився термін дії карти для виплат, під час звернення у відділення сказали, що карток під час карантину вони не видають, за продовжили термін дії старої на три місяці, по закінченню цого періоду я звернувся в відділення по нову карту. У видачі нової карти мені було ВІДМОВЛЕНО БЕЗ ПОЯСНЕННЯ ПРИЧИНИ, менеджер сказала, що це не її компетенція і причини вона не знає. І запропонувала відкрити рахунок в будь-якому іншому банку, а надалі Пиватбанк мене обслуговувати вімовляється та розриває договір в односторонньому порядку БЕЗ ПОЯСНЕННЯ ПРИЧИН, при цьому що в мене зарплатний рахунок у мене тут із 2003 року, іншими продуктами банку я на даний час не користуюсь. після особстого дзвінка на гарячу лінію причин мені також не поянили і сказали, що я був попереджений при припинення обслуговування офіційним листом на адресу реєстрації, а те що я його не отримав винна Укрпошта, і сказали що я можу його повторно запросити надіслвши письмовий запит на адресу центрального офісу в м. Дніпро, при тому, що я проживаю Полтавській області
3 октября 2020, 10:26
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Банк має право припинити договір в односторонньому порядку. На жаль, на даному етапі ми не можемо продовжити співпрацю.

Ivan Zhelisnyak
Ivan Zhelisnyak
5 октября 2020, 8:34
Як завжди відповідь менеджерів привабанку «ні прошо»

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / відмова в продовженні терміну дії картки для виплат