Мені відмовили в поверненні монет номіналом 25 копійок!

natalipiatko 1 октября 2020, 12:54
Сьогодні, 01.01.2020 року я звернулась до каси відділення Приватбанку за адресою м. Полтава, вул. Героїв Сталінграду, 30 з метою здати монети номіналом 25 копійок, на що отримала відмову. Касир відмову обгрунтувала тим, що я не являюсь клієнтом банку, коли я навела аргумент, що здати монети можна в будь який банк без обмежень, мені відповіли: -«ну в нас так». Натомість на сайті Національного банку України й слова не сказано про те, що громадянин, який здає монети в банк повинен бути клієнтом цього банку. Ось цитата: «громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно обміняти монети номіналом 25 копійок та старі банкноти, уведені в обіг до 2003 року, на монети та банкноти інших номіналів і зразків упродовж наступних трьох років:
— в усіх українських банках – упродовж одного року з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2021 року включно». Хотілося б отримати пояснення з приводу описаної ситуації. Чи правомірною була відмова касира? А може відділення таким способом хоче збільшити кількість своїх клієнтів? Тоді спосіб вибрали такий собі…
1 октября 2020, 15:11
Ми приносимо свої вибачення за можливі незручності.
При проведенні подібної операції касир має провести ідентифікацію. При цьому, отримання карток чи інших продуктів банку не є обов'язковим та не нав'язується з нашої сторони.

MykolaA
MykolaA
1 октября 2020, 13:46
"Чи правомірною була відмова касира? А може ..! - вам шашечки - или ехать? (рус. поговорка).
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
1 октября 2020, 15:47
Куда вы так спешите? У вас еще 3 года есть в запасе. Сегодня только первый день, как монеты вышли из обихода. Кассир, наверное, еще не получил соответствующих распоряжений на этот счет. :) Но жалобу можете оставить в НБУ. А еще можно было попробовать сразу же из отделения банка позвонить на горячую линию НБУ и спросить, что делать и как правильней поступить в данной ситуации.
Shurik Linnik
Shurik Linnik
2 октября 2020, 4:47
Приват, вы опять врете, без вашей карты и в туалет не зайдешь в отделении! Опять включаете дурака! Скоро это кончится?
smad2005
smad2005
4 октября 2020, 0:23
«При проведенні подібної операції касир має провести ідентифікацію»
пока что не понятно зачем нужна идентификация, сумма не выше 5к гривен

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Мені відмовили в поверненні монет номіналом 25 копійок!