Іпотечний кредит реалії

Наталья Рязанова 30 сентября 2020, 12:25
Банк повністю ігноруї мої листи тому я змушина писати тільки тут і вимагати перерохування умов кредитування у зв'язку з карантинними заходами. Прошу внести зміни до надоного проекту Додаткової угоди до Договору які стосуються карантинних заходів та відсутності штрафін та пені і направити мені для ознайомлення. Також, мною була затребувана виписка по мойому кредитному рахунку де зазначена: пеня у березні 2020р у розмірі 27 грн. 54 копійки., а також збільшення тіла кредиту які не повинні відбуватися на підставі діючого законодавства України. Так, станом на 04.05.2020р. тіло кредиту складало — 796037 грн. 82 коп., а станом на 26.08.2020р. тіло кредиту складає — 818552 грн. 46 коп. Тіло кредиту неповинно збільшуватись! Прошу повідомити мене про перерахування і надання відповідних скріншотів про зняття пені і залишення суми тіла кредиту на дату 4.05.2020р.
30 сентября 2020, 13:41
За вашим зверненням питання було розглянуто профільними фахівцями, які надали інформацію та повідомили вас про можливі шляхи вирішення питання за результатом. Додатково вам буде направлено офіційну відповідь за даною ситуацією.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
30 сентября 2020, 13:51
Мда... Ипотека - это головняковая штука, особенно в нашем государстве, особенно в наше неспокойное время. Если на ваши прямые письменные обращения в банк никто не отреагировал, то почему вы решили, что отреагирую на стороннем сайте, где просто пишут отзывы о банках? Ну, может быть...
Понять, что у вас там с банком происходит по такому короткому отзыву невозможно. Ситуация требует более детального изучения кредитной документации с юридической точки зрения. Но если обобщенно, то можно сделать несколько замечаний:
1. Существует закон, освобождающий заемщиков от уплаты неустойки (штрафов и пени), но нет закона, запрещающего банкам ее начислять. Многие банки, и приват в том числе, обещают, что не будут начислять ее. Но сами понимаете: «Обещать - не значит жениться.» :)
2. Тело кредита просто так не может быть увеличено. Тут нужно изучать это утверждение - на основании чего оно возросло.
3. Игнорирование ваших писем может быть потому, что они юридически неправильно оформлены или неправильно отправлены.  Кроме того, если в запросах вы требуете от банка предоставить информацию, являющуюся банковской тайной, то свою подпись на запросе следует заверить.
Успехов вам в решении этого непростого дела!