Занесення в чорний список без поважних причин

alla800 11 сентября 2020, 15:51
Я хотіла перевипустити карту для виплат сьогодні так як закінчився термін дії картки. У двох відділеннях мені сказали, що це неможливо зробити так як я знаходжусь у списку тих осіб, які не можуть користуватись картами Приватбанку.
От у мене питання: чому я у цьому списку? До кого звернутись з цим питанням, щоб дали мені чітку та обгрунтовану відповідь?
Приватбанком я користуюсь більше 8 років, боргів немає, кредитів не брала. На універсальній картці мої особисті кошти.
Чому мені не називають причини??? Чому я повинна бігати по всьому місту по всіх відділеннях, де працівники тільки руками розводять і нічого не кажуть? Я дуже засмучена, більше нікому не порекомендую Приватбанк і сама не буду користуватись вашими послугами якщо не прояснться ситуація, також буду дзвонити і писати кругом куди зможу і залишати скарги.
11 сентября 2020, 16:36
На жаль, Банк був вимушений припинити подальші ділові відносини через порушення умов договору з вашої сторони. Надіславши офіційний запит на адресу банку вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна ви можете отримати офіційну відповідь. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.

11 сентября 2020, 16:10
«От у мене питання: чому я у цьому списку? До кого звернутись з цим питанням» — зверніться письмово до головного офісу. Потім покажіть тут відповідь. Всім буде цікаво.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
11 сентября 2020, 16:29
Это слишком банально и скучно. Веселее и интереснее «дзвонити і писати кругом куди зможу і залишати скарги.» :)
12 сентября 2020, 15:17
Якщо не можете залишити нормальний комент,краще взагалі не писати.
12 сентября 2020, 15:16
Обовязково звернусь,дякую
Tymur
Tymur
11 сентября 2020, 16:45
Похожая ситуация, написал выше свой отзыв, интересна как решится проблема, напишите плз..
11 сентября 2020, 17:12
Вопрос закрыт:
«Банк був вимушений припинити подальші ділові відносини через порушення умов договору з вашої сторони.»

12 сентября 2020, 15:17
Питання не закрито так як я не порушувала умови договору
12 сентября 2020, 15:18
Напишу як тільки щось виясню
11 сентября 2020, 17:44
Что б вы понимали мне отказали в обслуживании из за нарушений правила 2.1.4.51.2. Клієнт повинен повернути картку в Банк при перевипуску картки до закінчення її терміну дії, при подачі претензії до Банку про несанкціоновані операції по картці, а також на вимогу Банку не пізніше п'яти робочих днів з дати отримання повідомлення від Банку про повернення картки.
При том что банк из за карантина обещал 3 месяца добавить-не добавил. И не приходило никаких уведомлений ни на номер ни на почту о том что заканчивается срок карты. Вот такой злостный нарушитель))) Ребята,не теряйте время,а выбирайте другой банк....
11 сентября 2020, 19:56
Похоже банк готовятся под кого-то слить ..... , для этого надо уменьшить количество клиентов и прибыль .
Слава Наблюдательному Совету , с зарплатами по миллиону в месяц . Ну и Ольге Лобайчук , которая защищает права потребителей в НБУ - ну защищает или нет вопрос , но свой миллион в год за это получает .....
И весь этот ЦИРК , за наш счет .... (а возможно и внуки за это будут расплачиваться)
11 сентября 2020, 20:46

KV121 августа 2020, 14:20
Имею пенсионную карту, мне 76 лет, получаю пенсию, оплачиваю коммуналку
14 сентября 2020, 15:41
Мне сложно понять , что вы имели ввиду , но факты - очень упрямая вещь .
11 сентября 2020, 20:08
Ну теоретически можно теперь на них накатать заяву за несанкционированное хранение персональных данных: вы не их клиент, они хранят какие-то данные о вас и по вашему требованию не раскрывают, что именно они хранят, и по вашему же требованию эти данные не удаляют. Но это чисто теоретически и с хорошим юристом. И не факт, что оно вам будет выгодно.
Jokets
Jokets
12 сентября 2020, 8:25
Уверены в том что пишете? Вы сейчас автору советуете влезть в фин проблемы на проиграном деле
12 сентября 2020, 9:33
«И не факт, что оно вам будет выгодно». Чиать умеешь?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Занесення в чорний список без поважних причин