Встановлення банкомату в селі

Василь Бігарі 9 сентября 2020, 19:23
В Закарпатській області Горондівська ОТГ (включає два села — Страбичово і Горонда) має населення біля 8000 жителів. На території даної ОТГ нема жодного банкомату, що є дуже незручно для жителів сіл. Для зняття коштів із карток, в тому числі і пенсійних, необхідно їхати за 15 км в районний центр м. Мукачево. Також, в місцевій школі вчителі отримують зарплату в ПриватБанку. Неодноразово жителі зверталися у відділення ПриватБанку з проханням встановити банкомат у одне з цих сусідніх сіл, але поки що результату нема. Просимо посприяти в цьому питанні і забезпечити встановлення банкомату, адже зручність і комфорт обслуговування людей це один з головних факторів лояльності клієнтів до банку.
9 сентября 2020, 19:50
Дякуємо за пораду! Підвищення рівня обслуговування клієнтів – основне завдання банку. Наші фахівці завжди стежать за динамікою і зростанням попиту. Ми активно розвиваємо наші сервіси і встановлюємо нове обладнання, щоб наші клієнти могли обслуговуватися в найкоротші терміни і комфортно почували себе за будь-якої ситуації.

sergunya73
sergunya73
12 сентября 2020, 12:35
«необхідно їхати за 15 км в районний центр м. Мукачево»
То есть вы предлагаете, чтобы по этим 15 км периодически тряслись инкассаторы? Тем более в такой глуши взломать или взорвать банкомат - плёвое дело. Банку такой геморрой точно не нужен.