Не могу перевести свои же деньги

AllaP 3 сентября 2020, 19:56
Хотела перевести внучке деньги через Приват24, чтобы она мне сняла и принесла, операцию заблокировали. Хотела через другой сайт — лимит маленький, пыталась увеличить, позвонил оператор, я на все вопросы ответила, так она такая «я сомневаюсь, что это вы»… Ужасный банк! Я больной человек, не хожу, вдруг банкомат карточку заберет, как мне восстановить? А так бы внучка принесла мне тут же. Мои же деньги, а я из-за не пойми чего получить их не могу! Просто ужасно!
3 сентября 2020, 20:27
Добрий вечір!
Ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнта від шахраїв. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб наші клієнти могли отримувати якісний сервіс та користуватись своїми коштами як їм заманеться. Але в наш час, на жаль, є велика кількість шахраїв, які найрізноманітнішими способами намагаються заволодіти чужими грошима. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, які дозволяють виявити та запобігти шахрайським операціям на різних рівнях. Насамперед, ми намагаємось недопустити проведення таких операцій і сподіваємось на Ваше розуміння в необхідності таких механізмів, котрі дозволяють нашим клієнтам кожного дня не перейматись про безпеку своїх коштів. Звернулись в особистому повідомленні, щоб перевірити інформацію детальніше.

MykolaA
MykolaA
3 сентября 2020, 21:25
«Не могу перевести свои же деньги» - учиться никогда не позно. Сайт минфина освоить удалось, - приват24 не сложнее. Дерзайте.

polina2017
polina2017
4 сентября 2020, 17:59
Чукча писатель, а не читатель.
Банк не дает клиенту воспользоваться своими же деньгами. На что учиться?