Шахрайство - незаконне списання коштів з рахунку банка

Nazar848 21 августа 2020, 16:16
Отделение по адресу: Киев, ул. Ярославов Вал, 21
16,08,2020 17:03 було списано кошти в сумі 403,00 грн. з мого рахунку Приват Банку на рахунок FOP Korchinskay з приміткою «Підтвердження предавторизації». Кошти були списані без мого відома сторонніми особами.
Одразу звернувся на гарячу лінію банку за номером 3700. Оператор заблокував картку і порадив повидомити Поліцію. Кіберполіця була повидомлена. Приват Банк відказався відшкодовувати мені кошти. Інформацю своєї картки нікому не разголошував.
Добре що це, була відносно невелика сумма. Люди поміркуюйте на скілики це надійний банк, коли будете залишати велики кошти на картці.
21 августа 2020, 17:31
Зазначимо, що для здійснення оплати необхідне підтвердження власника картки, або ж введення реквізитів картки.
Також, ми склали декілька правил, що допоможуть не стати жертвами шахраїв за посиланням: https://pb.ua/safeness
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам очікувати відповіді від правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Dаrk Lite
Dаrk Lite
21 августа 2020, 17:10
Через юконтрол найдіть його...і в гості
OkeyDoki
OkeyDoki
21 августа 2020, 22:28
Так зачем оставлять на счету лежать просто так деньги. Кидайте их на копилку. Ведь для этого они по сути созданы. Странные создание эти люди.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Шахрайство - незаконне списання коштів з рахунку банка