Украли с карточки деньги

Украли карточку, обнаружили пропажу через неделю когда поступили смс о подтверждении пароля. Украдено около 23000 грн. Переводили на сайт google*axlebold pub. И производились оплаты. Переводы были по одному каждую минуту по 55, 135, 255, грн. Смс пришли только в последний день через 7 дней, запрос подтверждения пароля. До этого ни одной смс. На вопрос, оператору вернуть на карту украденные деньги, было сказано: рассматриваются заявки свыше 155грн. Каким образом этот горе банк, несёт гарантию за сохранение наших финансов? Не советую в этом обмане обслуживаться.
30 июля 2020, 17:37
Зазначажмо, що згідно умов та правил користування картки, а саму пункту
2.1.4.48.1. Клієнт зобовязується:
— не передавати Карти, ПІНи, постійний пароль, одноразові паролі і контрольну інформацію третім особам, не використовувати Картки або нанесені на них дані в цілях, не передбачених цим Договором, або що суперечать чинному законодавству; вживати необхідних заходів для запобігання втрати, пошкодження, розкрадання Карти;
Щодо інформування по операціям, то для зміни каналу інформування на той, що доступний вам, ви можете скористатися Приват24, та перевірити який канал підключено на поточний момент.
Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, в той же час, коли дані по картці мають треті особи і не було прийнято мір для блокування картки з боку її власника або ж повідомлень банку, що картка перебуває в руках третьої особи, це дає змогу шахраям провести операцію використавши персональні дані на картці.
За вашим зверненянм до нашої служби підтримки сформовано заявки на оскарження операцій, які будуть розглянуті згідно правил міжнародної платіжної системи.
Наші спеціалісти зроблять все можливе, щоб повернути кошти, які було списано торгівельною точкою.

AlexiusTwentyOn
AlexiusTwentyOn
30 июля 2020, 5:51
Обнаружили пропажу карты через неделю, это атас) Значит она вам была не нужна, закрывайте не нужные карты
Jokets
Jokets
30 июля 2020, 8:12
2.1.4.7. Клієнт несе повну відповідальність за несанкціоноване отримання грошових коштів з рахунку третіми особами, в разі якщо його дії або бездіяльності призвели до втрати електронного платіжного засобу, розголошенню ПІНа або іншої інформації, яка дає можливість ініціювати платіжну операцію.
2.1.4.18. Відповідальність за усі операції, зроблені в мережі Інтернет по Картках, прив'язаним до Карткового рахунку Клієнта, покладається на Клієнта.
А банк и не мама\папа - карта ваша вы должны следить, кто и когда вам подвязал карту в гугл. зайдите посмотреть в настройках своего телефона в разделе гугл пей там есть истории всех покупок через профиль + проверить такие настройки на телефоне близких (детей особенно) я более чем уверен, что пропажа быстро найдется
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
30 июля 2020, 19:44
Если вы сами не следите за вещами, которыми пользуетесь, то неужели думаете, что кто-то другой обязан это делать? :) Почему пропажу карты сразу не заметили? Странная история...