Marianna67 29 июля 2020, 17:42
Отделение по адресу: Ужгород, площадь Корятовича, 27
Мною було засновано юридичну особу в 2016 році та відкрито рахунок в ПриватБанку для юридичної особи в 2018 році. Під час моєї декретної відпустки з невідомих причин доступ до відкритого мною рахунку було заблоковано. Рахунок переведено на обслуговування в інше відділення ПриватБанк в м.Ужгород, де керівником є Шубелко Наталія Юріївна. Як з'ясувалося, ПриватБанк надав доступ рейдеру до рахунку. При цьому моїх повноважень як керівника юридичної особи ніхто не припиняв.
Міністерство юстиції України скасувало незаконну реєстрацію рейдерів, але ПриватБанк відмовився блокувати доступ до рахунку рейдеру.
Звернулась на гарячу лінію ПриватБанку одразу після визнання реєстрації незаконною. На жаль, ПриватБанк надає цілодобовий онлайн доступ до рахунку, але блокувати доступ рейдеру до рахунку онлайн не надає.
Мені було рекомендовано операторами ПриватБанку звернутися до відділення.
Керівник відділення ПриватБанк в м.Ужгород Шубелко Наталія відмовилась приймати від мене, як законного керівника документи, які підтверджують, що саме я є керівником, а особа, яка має доступ до рахунку — рейдер.
Мною все ж було залишено у відділенні анкету — заяву, заяву про блокування доступу рейдеру до рахунку та відновлення мені доступу, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який підтверджує, що є я керівником, свідоцтво, яке підтверджує зміну прізвища. Це було на початку червня. За два місяці доступ до рахунку мені не відновлено. Дзвінки на гарячу лінію ПриватБанку не принесли жодного результату.
Повторно в кінці червня я надала також статутні документи та повторно заяву-анкету. У відповідь мені рекомендували звернутися до керівника та отримати довіреність (?).
Тобто ПриватБанк не визнає офіційних документів, зазначає як керівника юридичної особи рейдера — незаконна реєстрація якого скасована, а законному керівнику, яка відкривала рахунок доступ не надає.
Як виявилося рейдер знімав кошти з рахунку після скасування незаконної реєстрації, а ПриватБанку було відомо про це і надавався доступ онлайн вже після того, як у відділенні мною подано документи. Тому, ПриватБанк покриває викрадення коштів, адже керівник відділення до цього причетна і не в її інтересах розкриття такої інформації.
P.S. про результати службового розслідування ПриватБанк мене також не повідомив.
Для коштів юридичної особи краще обрати більш надійний банк.
29 июля 2020, 18:44
Добрий вечір!
Щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації більш детально ми звернулись до вас в особистому повідомленні.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Категорично не рекомендую для обслуговування юридичних осіб. Банк надає доступ рейдерам до рахунку