ПриватБанк , повернув гроші на картку!

yuliuscom 22 июля 2020, 14:08
15.07.20 поповняв власну карту в терміналі Львів CALV9571 Dnipro термінал гроші взяв, перерахував, відключився і не зарахував на мою карту. Видав чек на якому написано «ваші кошти залишились в банкоматі». Почав обривати телефон 3700, говорили за годину зарахують… потім за добу…16.07 відповіли пишіть заяву в поліцію!!! Про цю подію написав негативний відгук 16.07.20.15.07 була оформлена заявка на повернення коштів. Незадоволений службою підтримки 3700, сталась така ситуація, поясніть людською мовою як відбувається процедура повернення грошей, я собі місця не знаходив. Велика подяка менеджеру відділення на Джорджа Вашингтона, 5-5а, не записав її прізвища, яка 21.07 все мені роз'яснила, і заспокоїла. Сьогодні, рівно 7 календарних днів, гроші зарахували на карту. Дякую.
22 июля 2020, 16:37
Раді, що Ваше питання успішно вирішено, та водночас приносимо вибачення за те, що після звернення в нашу службу підтримки у Вас залишився негативний осад. У випадку, якщо у Вас є додаткові запитання – напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ПриватБанк , повернув гроші на картку!