Мої Розчарування та обман від ПриватБанку

MykolaMykolay 21 июля 2020, 12:13
Дуже шкода, що приватбанк змінюється в не кращу сторону!
Працюю з банком вже більше 10 років як особисто так і юридично. Були випадки непорозумінь і поганої роботи кілька років назад але не так як сьогодні. Я взяв кредит для підприємців КУБ, причому вже другий. Залишилася остання оплата 5000грн(тіло) +960грн(%) і попала на карантин 03.2020, представники приватбанку зателефонували та запропонували кредитні канікули з 0% до 31.07.2020, пояснюючи що більше сплачувати я не буду, як є мій кредит і відсотки. Підійшовши в відділення банку щоб підписати документи мені показали нарахування 2880грн % всього на 5000грн, «ви» що знущаєтесь? 20% в місяць? за що? самі телефонують, пропонують одне, а наслідок над проценти. Дуже не задоволений роботою банком і персоналу які обманими шляхами заробляють таким чином!
Тільки за один куб я сплатив за рік 12 000грн! але це мало напевно?
Не рекомендую користуватися! Обман і непорядність! Буду звертатися до суду!
21 июля 2020, 13:11
Зазначимо, що з вами зв'язувався співробітник банку та надав всю інформацію щодо причини, суми та можливих шляхів погашення заборгованості.

Zhmunya
Zhmunya
22 июля 2020, 22:24
По КУБам идет комиссия от первоначальной суммы, а не процент от зпдолженности, поэтому и сумму такую насчитали. И им выгодно продлевать при минимальной задолженности срок кредита по причине комиссии от первоначальной суммы.
Там эффективная ставка 48% годовых получается, а все считают 18% переплаты как 18% годовых.
Жалко наших финансово безграмотных предпринимателей.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Мої Розчарування та обман від ПриватБанку