Платна гарантія

Olexandrextreme 8 июля 2020, 18:25
Недавно зателефонували з номера +30676530524, сказали, що з ПБ, запропонували застрахуватися від дій шахраїв з моїми рахунками, картками, пояснивши, якщо я застрахуюсь, в разі таких дій банк зможе заблокувати мою картку ( мій рахунок). Тобто, я так зрозумів, якщо я не застрахуюсь, то банк у разі шахрайських дій з моїми картками і рахунками мені нічим не допоможе. Я уточнив дії банка в разі інтернет-щахрайства: здійснення оплати і не отримання товару через інтернет. Оператор відповіла, що в такому випадку навіть застрахованому клієнту банк не допоможе. Ну і навіщо мені окремо платити за те, що кожен нормальний банк повинен робити без усіляких страхувань??? Платна гарантія безпеки? Назад у 90-ті? До речі, оператор при оголошенні максимальної суми страхового відшкодування назвала суму «до 5 — 10 тисяч гривень». Мене така розбіжність у максимальній сумі дещо спантеличила, я уточнив, виявилось, що сума була названа некоректно: «до п'ятидесяти» замість «до п'ятдесяти». Дружня порада: дівчата, вчіть правила відмінювання числівників в українській мові, щоб не було подібних казусів. Між 5 — 10 тисячами і 50 тисячами дуже відчутна різниця. Такі дзвінки сприймаються, як своєрідні попередження. Тож, мабуть, треба змінити банк.
8 июля 2020, 19:36
Доброго вечора!
Дозвольте пояснити, що безпека коштів клієнтів є основним пріоритетом банку і ми робимо все можливе для її забезпечення.
На жаль, шахраї не сплять і постійно придумують і вдосконалюють способи обману. Системи безпеки банку зламати неможливо, але завжди є ймовірність «подарувати» злодієві гаманець і вчасно не помітити, ввести свої дані на шахрайському сайті, довіритися комусь під впливом негативних емоцій і сказати зайве. Ми пропонуємо унікальний сервіс, який захистить Вас від безлічі видів шахрайства.
Також, дозвольте нагадати, що ми склали декілька правил, що допоможуть Вам не стати жертвами шахраїв: https://pb.ua/safeness

Toxa David
Toxa David
8 июля 2020, 20:55
Ми пропонуємо унікальний сервіс, який захистить Вас від безлічі видів шахрайства. - який повинен бути безкоштовним. Не гідно брати плату за повітря.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
8 июля 2020, 21:17
«На жаль, шахраї не сплять і постійно придумують і вдосконалюють способи обману.» - и тут мы неожиданно поняли, что и мы можем подзаработать на ровном месте! :) Это что-то новенькое от привата! :) Согласен с Toxa David - это похоже на торговлю воздухом.
kingcity
kingcity
8 июля 2020, 22:41
«На жаль, шахраї не сплять...» - не спиться і приватівцям, які невтомно придумують і удосконалюють способи «сранительно честного отъема денег».