Фінмоніторинг+

tov1912vysoke 8 июля 2020, 16:24
Ми новостворене підприємство, якому на розвиток бізнесу потрібно було залучати грошові кошти. А оскільки підприємство виробниче і розпочало свою діяльність на момент обмежувальних заходів в боротьбі з короновірусом, потреба в грошових коштах з кожним місяцем зростала ще більше.
Довелось брати поворотню фіндопомогу в засновника. Нарешті погані часи скінчились і підприємтво почало отримувати прибутки.
Вирішили повернути запозичені кошти і… наштовхнулись на моніторинг.
Вже другу добу ми тільки те й робимо що надаємо папірці: -звідки засновник взяв кошти, на які цілі вони були витрачені, економічне обгрунтування в необхідних коштах. І це все лише для того, щоб повернути кошти їх власнику! Мабуть самим абсурдним є те, що підприємтво при поверненні з свого розрахункового рахунку коштів повинно пояснити джерела надходження коштів у позикодавця!!! Тобто, коли держава бере чергові кошти за позикою питає у держави партнера(позикодавця): а звідки ви їх взяли? Серйозно?
Доопрацювання необхідних документів до раніше наданих-доба! це для того щоб переглянути один папірець до раніше наданих? тобто якщо нам 20 разів протягом місяця будуть повертити наші документи на доопрацювання, ми будемо змушені просити позикодавця зачекати місяць?
Окремою темою є кол-центр, який до «фінмоніторингу» ніякого відношення не має, а як висновок і допомогти нічим не може. проте як вічливо при цьому запитують: чим ми ще можемо допомогти.
Отак, по камінчику ви руйнуєте віру в самий найкращий банку в Україні!
В звязку з цим можу зробити один єдиний висновок: подальша співпраця з ПриватБанком стає не можливою, оскільки сприяє підриву репутації підприємства з партнерами по бізнесу.
8 июля 2020, 17:15
Ми звернулись до Вас в приватні повідомлення, для детальної перевірки інформації.

tov1912vysoke
tov1912vysoke
8 июля 2020, 17:02
Текст відповіді приватбанку на надані документи:   «наданий Вами документ про джерела походження коштів не розкриває мети зняття готівки. Будь ласка, подайте нову заявку і прикріпіть до неї документи з даної заявки і додатково документи про цілі зняття готівки»
Питання: як юридична особа яка повертаю кошти позиковцю може надати документи про цілі зняття готівки особою яка їх отримає?????
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
8 июля 2020, 21:28
Извините, непонятно немного. Вы хотите наличкой отдать то, что брали? Почему безналом не переводите? Или вы перевели безналом, а получатель намерен их обналичить? Тогда откуда банк знает о намерениях получателя? Какая-то нестыковка получается...
9 июля 2020, 10:37
Несколько раз уже обсуждалась эта схема безналогового вывода денег с предприятия якобы как возврат одолженной суммы у собственника. Благо и договор можно сделать задним числом. Не утверждаю что именно в этом случае задействована эта схема, но банк может (и обязан) относится к этому как к схеме, вот и ставит палки в колеса требуя дополнительные справки.
9 июля 2020, 11:05
Не поленился и отыскал https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/132912/#com3706533  Незаконченая история про фин.помощь от учредителя.   BABAHbI4  27 ноября 2019, 16:18