Самоаольное снижение кредитного лимита

Оксана Парикмахер 6 июля 2020, 13:21
По моей карте универсальная установлен кредитный лимит. Платежи вношу вовремя. Просрочек платежей не допускаю. Кредитный лимит исчерпан. Сегодня получила сообщение от банка о том, что мой кредитный лимит пересмотрен на -220 грн. На тот момент на карте лежало 20 грн. И еще 200 пошли в превышение кредитного лимита. В срочном порядке перевела эти 200 грн. Карта находится в льготном периоде. Я понимаю, что система может просчитывать платежеспособность клиента/пересматривать лимит. Но как тогда платить проценты по кредиту, класть деньги ни счет, если любое поступление может автоматически списывается в счет снижения кредитного лимита и в дальнейшем это сможет привести к «просрочкам» платежей и тд? Я могу вовремя оплачивать платежи по карте, но я не могу, увидев сообщение о том, что мой лимит уменьшен и тем самым еще, возможно превышен, дважды или трижды, сломя голову оплачивать один и тот же платеж. Разберитесь пожалуйста.
6 июля 2020, 14:53
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.
У разі, якщо Ви не погашаєте до 25 числа суму використаного кредитного ліміту минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю використану суму нараховуються відсотки від дати початку. На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї суми.
Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:
сума заборгованості кількість днів використання коштів 3,6% * 12 / 365
де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,6% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).
Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються.
З повагою, ПриватБанк.

Оксана Парикмахер
Оксана Парикмахер
31 июля 2020, 13:50
Теоретически все прекрасно. А практически, как человекк, который планирует свой бюджет без нервов оплатить % по кредиту и прочие платежи. Если по факту любая сумма, поступившая на карту уходит в уменьшение суммы кредитного лимита. Мне завтра платить процент за пользование около 2000 и теперь я должна ломать годову, как бы я могла их заплатить. Так как в случае с рассрочкой деньги были на счету. Списались и вдогонку через несколько часов я увидела смс о том, что лимит пересмотрен и моя карта оказалась в перелимите на 200 грн. Это совершенно не клиентоориентированное отношение.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Самоаольное снижение кредитного лимита