Знову дурять!

Yuliya14 2 июля 2020, 18:17
На жаль, це вже не вперше. Але, мабудь в останнє.
Запропонували картку Gold — особистий консультант, ніяких очікувань, одні переваги, словом. За 3 місяці жодної відповіді на мої питання, але то таке. Прийшла змінити картку, бо за що платити, преміальним обслуговуванням і не пахне. Навіть не спитали, що не сподобалося, стали перевипускати. Картка в мене вже роки 3, додатком користуюся. Дуже «розумний» менеджер протягує папірець 6см*3см з бар-кодом і каже скануйте. Потім майже сам натискає на моємо телефоні кнопку «оплатити». На моє питання навіщо, отримала відповідь «для активації, і завтра треба повторити...» Сума смішна 0,01, але не в тому питання. Прийшла додому, віришила проконсультуватися на підтримці, що воно таке. Звісно нічого сплачувати було не потрібно, а потім мене вирішили переконати, що так мене менеджер вчив користуватися додатком, виявляється, яким я вже 3 роки самостійно користуюся! Щодо повторної операції запевнили, що роботи її теж не потрібно. Але знаючи «чесність» цього Банку я наполягла на реєстрації звернення щодо ситуації, яка склалася, і поверненні мені цих коштів. А на наступний день, я отримала дзінок з вибаченнями і запевненням, що з усім цим розберуться, а рівно за 10 хвилин до мене передзонив менеджер з нагадуванням, що я не зробила сьогодні переказ коштів! Роблю висновок, що вибачення принесені мені є формальністю і ця практика є розповсюдженою. Дні через 3 мені знову зателевонували і спробували пояснити, що з ситуацією розібралися, але кошти повертати не будуть (як і з ким розібралися в делалі не вдавалися). На моє прохання надати письмову відповідь була купа тексту, прийшлось декілька раз повторити. Описані події відбувалися 19/06/2020, вбачаю у діях даного Банку зневагу до клієнтів, впевненість у їхній (клієнтів) безграмотності та зневагу до Закону України, оскільки 10 днів хоч календарних, хоч робочих з часу мого звернення минули, а письмову відповідь я так і не отримала.
2 июля 2020, 19:25
Добрий вечір!
Дане питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. По результату Вас проінформуємо.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
2 июля 2020, 18:44
«Сума смішна 0,01, але „ — яка одиниця виміру? В якій валюті? Який курс “але» до гривни? Поясніть, будь ласка!
Shurik Linnik
Shurik Linnik
2 июля 2020, 20:11
К сожалению голдклуб это всего лишь маркетинговый ход,если банк его не пересмотрит то это позор банка.Как правило такой статус, уважающие себя банки, предоставляют за какие то существенные вклады или предоставляют за плату в клубе дополнительные услуги.Так что пока стоимость голда не будет равнятся хотя бы 20usd это пустышка.
2 июля 2020, 20:44
Да это лажа полнейшая, этот голдклуб. Лимиты многим убрали до нуля, многим сделали по 1000-2000 грн., зато 20 грн. списывать не забывают. И за что? Просто сборище клоунов.
smad2005
smad2005
3 июля 2020, 12:48
Голдклуб дает приоритетный дозвон. Больше плюсов вроде нет.
4 июля 2020, 11:24
20 грн. каждый месяц за приоритетный дозвон при нулевом лимите - сомнительное удовольствие:-))
Vikatoris
Vikatoris
3 июля 2020, 0:48
Женщина , вы конечно безумно мелочная ... меня тоже так работница банка типа учила , их заставляют так делать .. эти 0,01 вам вернутся на следующий день !!!