Приватбанк скомпроментований

Доброго дня,

Сьогодні отримав дзвінок від банку із наступними словами:

>Ваша картка була помічена на сумнівному сайті, тому з метою безпеки та надійного захисту Ваших даних Вам необхідно звернутись в найближче відділення для актуалізації Ваших анкетних даних, а саме — кодового слова.

Звернувся у онлайн чат з мобільного додатку, там це підтвердили і додали наступне:

>Наші системи відстежили спробу оплати закордоном, а ми знаємо, що нині карантин і Ви в Україні, тому спроба оплати здалася сумнівною, вона не проведена, але ми вирішили убезпечити Вас. Тому рекомендуємо оновити кодове слово у відділенні.

Я попросив дві прості речі:
1. Інформацію на якому саме «сумнівному сайті» дані моєї карти були помічені.
2. Деталі транзакції закордоном, яка була заблокована.

Я як клієнт банку і власник карти повинен мати доступ до цієї інформації.

І все ж таки я не розумію, чому на «сумнівному сайті» були помічені дані моєї карти, а просять мене змінити саме КОДОВЕ СЛОВО. Логічним у даному випадку було б заблокувати карту і запропонувати перевипустити її. У даному випадку я можу зробити висновок, що дані певних клієнтів Приватбанку (я знайшов схожі повідомлення у групі ФБ) були скомпроментовані.

Будь ласка, роз'ясніть дану ситуацію. Дякую
19 июня 2020, 18:49
Добрий вечір!
Зі своєї сторони Банк гарантує високий рівень захисту коштів та персональних даних клієнтів.
Дана потреба виключно для того, щоб убезпечити Ваші кошти.
Додатково звернулися в приватні повідомлення для надання інформації.
З повагою, ПриватБанк.

19 июня 2020, 19:19
Цим повідомлення ви тільки підтвердили те, що вас скомпрометовано/зламано. В зворотньому випадку надайте інформацію по цих двох пунктам:
1. Інформацію на якому саме «сумнівному сайті» дані моєї карти були помічені.
2. Деталі транзакції закордоном, яка була заблокована.

В приватні повідомлення ви мені написали шаблонну відповідь, яку я і від ваших операторів чув.
19 июня 2020, 19:48
Якщо ви справді побачили на якомусь сайті дані моєї карти, скажіть хоча б номер карти і я її заблокую або самі її заблокуйте!
kingcity
kingcity
19 июня 2020, 22:09
Тп не дочекаєтесь Ви ніякої відповіді, крім стандартних штампів.
Toxa David
Toxa David
19 июня 2020, 22:58
«Логічним у даному випадку було б заблокувати карту і запропонувати перевипустити її.» - не только логично но и правильно срочно заблокировать Все ваши карты привата, и при возможности посетить банк и перевыпустить Все карты. Сменить пароль приват24. сменить по возможности финансовый номер телефона. Данные которые вы просите могут только подтвердить или опровергнуть попытку взлома но не помочь чувствовать себя безопасно.