10% кредит

FLM 17 июня 2020, 14:00
Два месяца подряд получалось ложить деньги на кредитную карту первого числа, а не в конце месяца (как указано в дооворе). Ложу 3,5 % от сумы. За то что я просрочил обязательный платеж на один день два месяца подряд, в этом месяце мне насчитали 10% вместо 3,5 % ))) красавцы так держать!
17 июня 2020, 15:45
Схема роботи пільгового періоду «до 55 днів»:

Фактично період дії такого безвідсоткового періоду може становити від 25 до 55 днів, в залежності від того, в який день місяця відбуваються витрати.
Тобто, якщо в поточному місяці розпочати здійснювати витрати 1-го числа, то до 25-го числа наступного місяця пільговий період складе всі 55 днів.

Внести суму всіх використаних коштів потрібно до 25-го числа наступного місяця.
Якщо ж цього правила погашення не дотримуватися, то відсотки нараховуються так, як ніби, пільгового періоду не було.

Детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці у web Приват24 https://privat24.ua. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, Показати розрахунок >>.

Jokets
Jokets
17 июня 2020, 16:17
Эм.. каждый месяц на карту надо платить 5% от долга , если пропустить один месяц то получается надо заплатить пропущенные 5 и +5 за текущий месяц что бы выйти в график погашения кредита казалось бы простая математика и логика но видимо так сложна