Банк злодіїв...

Hope4079 17 июня 2020, 10:25
Ситуація в якій я опинилася в двох словах не описати.Був борг я його сплатила та закрила всі рахунки та картки(не маю бажання з ними узагалі щось мати)але банк вирішив інакше. Подав на мене до суду. Хоча чітко знали що борг сплачено. Ну добре хрен з вами. Йду з тими стосами паперів до відділення банку і питаю що за ***. Відповідь ви не звертайте уваги у вас всі рахунки закриті тому викиньте в смітник(на моє щастя я цього не зробила)А вчора листом приходить ухвала суду про стягнення тепер уже не існуючого боргу. І пояснити мені вже ніхто нічого не може так як я не являюсь клієнтом банку. Тепер я маю через них йти до суду.Хоча вони уроди мали відкликати позов.Але я не зупинюся буде їхнє публічне вибачення і моя заява до прокуратури на банк.Не вміють працювати нехай вчаться.
17 июня 2020, 12:16

Toxa David
Toxa David
17 июня 2020, 12:35
А на сам суд ходили? Свои интересы в суде отстаивали? Где проходил суд? Или суд был заочным без вашего присутствия и присутствия вашего адвоката. Теперь точно придется идти в суд и оспаривать решение.
17 июня 2020, 23:12
«Відповідь ви не звертайте уваги у вас всі рахунки закриті тому викиньте в смітник». Вот это особенно качественный ответ. Нужно прописать в корпоративных шаблонах :-)))